🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیتر شیف سطح بحرانی پشتیبانی بیت کوین را به اشتراک می گذارد، درباره افت قیمت بیت کوین هشدار می دهد

فهرست

  • سردرگمی بعد از نصف شدن
  • ''این یک شکست است''

پیتر شیف، تحلیلگر، نسبت به دارندگان بیت کوین ابراز نگرانی کرد. در آخرین پست خود در مورد X، پیشنهادی آنها گفتند که باید امیدوار باشند که بیت کوین بتواند قیمت خود را بالای ۶۰۰۰۰ دلار نگه دارد تا از افت قابل توجه جلوگیری کند.

منبع: پیتر شیف

وی خاطرنشان کرد که در حالی که علاقه مندان باتجربه بیت کوین به کاهش قابل توجه قیمت عادت کرده اند، سرمایه گذاران جدیدی که بیت کوین را از طریق ETF نگهداری می کنند ممکن است در صورت کاهش قیمت ها با مشکلات غیرمنتظره ای مواجه شوند.

شیف با اشاره به اینکه قیمت بیت کوین هنوز ۶۴۰۰۰ دلار است، به یکی از نظرات پاسخ داد: «دیری نمی‌گذرد».

سردرگمی بعد از نصف شدن

پس از رویداد نصف شدن، بیت کوین در محدوده قیمتی ۶۴۰۰۰ و ۶۶۰۰۰ دلار متوقف شد. طبق گزارش IntoTheBlock، بیت کوین در حال حاضر در تلاش است تا ۶۶۰۰۰ دلار به عنوان پشتیبانی تشکیل دهد، با ۱.۵۴ میلیون آدرس که دارای ۷۴۷۰۰۰ BTC در آن سطح هستند.

منبع: IntoTheBlock

در صورت موفقیت، مقاومت بعدی بین ۶۹۹۰۰ تا ۷۱۲۰۰ دلار است. به دنبال افزایش پایدار، بیت کوین به یک مانع نزدیک به ۶۷,۲۲۰ دلار رسید و در حال حاضر با ۰.۱۲ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته، با قیمت ۶۶,۱۲۰ دلار معامله می شود.

“این یک شکست است”

پیتر شیف از منتقدان قدیمی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بوده است. که اخیرا ثبت شده است او گفت که هزینه هر تراکنش بیت کوین به ۱۲۸ دلار رسیده است.

شیف معتقد است که این امر آن را برای اکثر تراکنش‌ها غیرعملی می‌سازد، و باعث تضعیف ماندگاری آن به عنوان یک ارز دیجیتال می‌شود.

شیف گفت: “هزینه استفاده از بیت کوین به عنوان ارز تقریباً برای همه تراکنش ها بسیار بالا است. این یک شکست است.”


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا