اخبار ارز دیجیتال

Pepecoin: ادعاهای معاملات داخلی در میان سرقت توکن ظاهر می شود

یازان، تحلیلگر زنجیره ای گزارش می دهد که فروش داخلی هلدینگ های PEPE، با حدود ۴۰۰ میلیارد PEPE فروخته شده است که با قرار گرفتن در معرض تیم Pauly مطابقت دارد.

جرمی «پائولی» کاین، پروموتر سابق PEPE که به اینفلوئنسر ارزهای دیجیتال تبدیل شده بود، پس از گزارش‌هایی مبنی بر سرقت نزدیک به ۱۶ تریلیون توکن PEPE، اتهامات مربوط به تجارت داخلی را علیه تیم Pepecoin مطرح کرد. پالی اکنون هویت اعضای تیم را فاش می کند و فعالیت کیف پول آنها را فاش می کند. تحلیلگران زنجیره ای همچنین به معاملات قابل توجه Pepecoin که شامل افراد داخلی است اشاره می کنند.

در آپدیت ۲۶ آگوست، پاولی گفت افشا شد تیم Pepecoin حدود ۱۶ تا ۱۷ میلیون دلار توکن PEPE دارد که در ۹ کیف پول مختلف توزیع شده است. با کمال تعجب، این افراد داخلی از فروش دارایی های خود خودداری کردند. در عوض، ما به طور استراتژیک PEPE را از کیف پول های صرافی متمرکز خود (CEX) تخلیه کردیم و موقعیت های فروش قابل توجهی را ایجاد کردیم.

“من احتمالا با چندین شعبه مجری قانون همکاری خواهم کرد تا @degenharambe و بقیه شرکای @pepecoineth را در اسرع وقت به عدالت بکشانم. این آسیب جدی به همراه دارد.”

او همچنین جزئیات شخصی چندین نفر در تیم Pepecoin را فاش کرد و فعالیت های تجاری آنها را به تفصیل شرح داد. به گفته پائولی، تیم Pepecoin از جامعه سوء استفاده می‌کند و ادعا می‌کند که توصیف آنها از کیف پول‌های multisig و دارایی‌های PEPE کاملاً نادرست است.

به گفته تحلیلگر زنجیره ای Yazan، فروش داخلی هلدینگ های PEPE آغاز شده است و در حال حاضر حدود ۴۰۰ میلیارد PEPE فروخته شده است، همزمان با افشاگری Pauly از اعضای تیم Pepecoin. در پاسخ، یازان از صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند بایننس و OKX خواست تا اقداماتی را برای جلوگیری از معاملات داخلی انجام دهند.

مربوط: نهنگ PEPE از فرصت غوطه ور شدن استفاده کرد و توکن هایی به ارزش ۵۲۹۰۰۰ دلار خرید

قیمت پپ کوین نزولی شد و پس از فروش تیم پپ کوین، ۱۵ درصد سقوط کرد. علیرغم افزایش ۱۰ درصدی برای مدت کوتاهی، قیمت PEPE نتوانست شتاب خود را حفظ کند و سقوط کرد، که بیشتر به احساسات منفی رایج در جامعه دامن زد.

با توجه به Coinmarketcap، قیمت PEPE در حال حاضر ۰.۰۰۰۰۰۰۹۰ دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته ۷ درصد کاهش یافته است. در این مدت قیمت بین ۰.۰۰۰۰۰۰۸۵ دلار و ۰.۰۰۰۰۰۰۹۵ دلار در نوسان بوده است. علاوه بر این، حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته کاهش یافته است که نشان دهنده کاهش علاقه معامله گران است.

مجله: صرافی های ارز دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟نویسنده: Amaka Nwaokocha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا