اخبار ارز دیجیتال

آیا PEPE می تواند بازگردد؟معامله گر و تحلیلگر پپه ماکسیس نیز شرکت خواهد کرد

کوین‌تلگراف همچنین با توسعه‌دهندگانی که گفته می‌شود پشت اسپین‌آف توکن جدید PEPE بوده‌اند، صحبت کرده و ادعا می‌کنند که توکن جدید همه چیز است «باید توکن قدیمی Pepe می‌بود».

پپه (PEPE)، بزرگترین ممکوین جدید سال ۲۰۲۳، به یکی از بدترین سرنوشت هایی که ممکن است برای یک ارز دیجیتال جدید رخ دهد، دچار شده است. این تا حدودی پس از فروش غیرمنتظره یک توسعه‌دهنده ناشناس حدود ۱۶ میلیون دلار توکن در ۲۴ آگوست آغاز شد.

اکانت رسمی پپه ایکس (توئیتر سابق) توضیح داد که علت افت “سه عضو سابق تیم” در پشت صحنه برای فروش توکن ها بدون اطلاع آنها بوده است. این حرکت باعث شد تا قیمت پپه ۲۶ درصد کاهش یابد. چند روز بعد، استراحت زیادی نیست.

سرمایه‌گذاران کریپتو و علاقه‌مندان به memecoin همچنان در پی این حادثه سر خود را می‌خراشند و به این فکر می‌کنند که آیا توکن‌های با مضمون قورباغه می‌توانند امیدوار باشند که به قیمت‌های قبل از تاخیر بازگردند.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف، معامله گر ارزهای دیجیتال Reethika Trades نکات مثبت بالقوه ای را در PEPE دید، حتی اگر اعتراف کرد که روش بازاریابی توسعه دهنده کمتر از ایده آل است. او معتقد است که این رویداد در نهایت “تأثیر ناچیزی” روی چشم‌انداز توکن در بلندمدت خواهد داشت.

او گفت: “این یک میم سکه بدون ابزار وعده داده شده است، بنابراین حتی اگر برخی از توسعه دهندگان آن را ترک کنند، هیچ تاثیری روی توکن نخواهد داشت.”

با فروش مقدار زیادی سکه در حال حاضر، تهدید تعداد کل سکه‌هایی که توسعه‌دهندگان می‌توانند در آینده به سمت مردم پرتاب کنند کاهش می‌یابد. در دراز مدت سالم‌تر است.»

با این حال، Reetika همچنین اشاره کرد که Pepe اساساً بی‌ارزش است، یک سکه میم که به دلیل نداشتن ارزشی که بر اساس آن قیمت گذاری شود، نامی برای خود ساخته است. در نتیجه، قیمت‌های Memecoin به شدت نوسان دارند و هر سرمایه‌گذاری در این دارایی‌ها باید نزدیک به قمار تلقی شود.

به همین ترتیب، تاجر با نام مستعار Horse گفت که آزاد کردن عرضه باقیمانده توکن‌ها از دست توسعه‌دهندگانی که آنها را فروخته‌اند در درازمدت مفید خواهد بود، به‌ویژه اگر آن‌ها «سعی می‌کنند شبیه Dogecoin» (DOGE) باشند. گفت این یک حرکت است.

من مطمئن هستم که او بهبود خواهد یافت.»

این احساسات در گزارشی از ارائه‌دهنده داده‌های ارزهای دیجیتال Silko منعکس شده است، که خاطرنشان کرد نقدینگی Memecoin علی‌رغم سقوط ناگهانی قیمت به طرز شگفت‌آوری خوب نگه داشته است.

با وجود سقوط ناگهانی، نقدینگی پپه همچنان قوی باقی ماند.منبع: کرم ابریشم

محققان کرم ابریشم در پایان می‌گویند: «به‌نظر می‌رسد که احتمال اینکه تیم پروژه را رها کند، هنوز به حکم اعدام نرسیده است».

اما همه قبول ندارند که آینده پپه به وضوح روشن است.

پپه ممکن است برنگردد

تحلیلگران Santiment هشدار داده‌اند که معامله‌گران باید انتظار «افزایش نوسانات» را داشته باشند، علی‌رغم اینکه Pepe به دنبال عقب‌نشینی ادعایی به عنوان ارز دیجیتال پرطرفدار تبدیل شد.

نزولی ترین برداشت در مورد Pepe، معامله گر Kaleo بود، که گفت می خواهد memecoin “کاملاً سقوط کند”.

کالیو گفت که پس از اعلام سیاست جدید تیم پپه، در حاشیه خواهد ماند. با این حال، په په پذیرفت که احتمالاً “از اینجا به ارتفاعات جدید خواهد جنگید تا مرا قلدری کند، زیرا از نظر اخلاقی تصمیم گرفتم خودم را برای ارتفاعات کنار بگذارم.”

مربوط: آیا قیمت PEPE به صفر می رسد؟ ادعای تاخیر پپ کوین، ممکوین را در معرض خطر قرار می دهد

در همین حال، در پی آشفتگی پپه، یک تیم ناشناس خود را به چالش کشیده است تا یک اسپین آف دیگر از توکن اصلی Pepe ایجاد کند و ادعا می کند که با نسخه قبلی خود مشکلی ندارد.

در مصاحبه با Cointelegraph، تیم پشتیبان این پروژه توضیح داد که توکن جدید PEPE «جوهر واقعی» مالی غیرمتمرکز (DeFi) است.

آنها گفتند: «توکن جدید Pepe اساساً همان چیزی است که توکن Pepe قدیمی باید می‌بود: غیرمتمرکز، جامعه محور، بدون توکن‌های تیمی و تورم‌زدایی».

مجله: چگونه افراد باهوش روی کوین‌های میم احمقانه سرمایه‌گذاری می‌کنند – طرح ۳ امتیازی برای موفقیتنویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا