اخبار ارز دیجیتال

PayPal به لیست کاربران Crypto Heavy شبکه TRUST اضافه شد

Paypal با پیوستن به TRUST برای ساده‌سازی الزامات گزارش‌دهی برای دارایی‌های دیجیتال «قوانین سفر»، انطباق با مقررات را تقویت می‌کند.

غول پرداخت دیجیتال دوستدار رمزنگاری پی پال به شبکه فناوری راه حل های جهانی قوانین سفر (TRUST) اضافه شده است و به بسیاری از نام های بزرگ در صنعت ارزهای رمزنگاری شده پیوسته است تا از قوانین سفر برای دارایی های دیجیتال پیروی کنند.

این اعلامیه دو ماه پس از آن منتشر شد که غول پرداخت زیرساختی را در ژوئن امسال راه اندازی کرد که به کاربران اجازه می دهد دارایی های دیجیتال را بین PayPal و سایر کیف پول ها و صرافی ها انتقال، ارسال و دریافت کنند. قبل از آن، پس از اینکه این شرکت برای اولین بار در اکتبر ۲۰۲۰ وارد صنعت شد، کاربران فقط می توانستند ارزهای دیجیتال را در پی پال بخرند و بفروشند.

TRUST در ماه فوریه توسط گروهی متشکل از ۱۸ ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی ایالات متحده (VASP) راه‌اندازی شد که نیروگاه‌هایی مانند Coinbase، Paxos، Circle، Kraken و Robinhood از ابتدا به آن‌ها پیوستند. اکنون که Paypal به این رتبه ها پیوسته است، این تعداد به ۳۸ افزایش یافته است.

کوین بیس در اطلاعیه ۲۳ آگوست خود گفت:

بر اساس قانون ۳۱ قانون اسرار بانکی (BSA) (که بیشتر به عنوان “قانون سفر” شناخته می شود)، VASPهای ایالات متحده قوانین خاصی را در مورد انتقال وجوه مشتری از یک موسسه مالی به موسسه مالی دیگر نیاز دارند. ما از نظر قانونی موظف به انتقال اطلاعات هستیم. آستانه شناسایی نقل و انتقالات وجوه و افراد پشت سر آن از ۱۰۰۰ دلار شروع می شود.

به همین دلیل است که گروهی از VASP های ایالات متحده، TRUST را راه اندازی کردند تا گزارش دهی را ساده کرده و اشتراک گذاری اطلاعات بین VASP ها را آسان تر و شفاف تر کنند. TRUST از راه حلی استفاده می کند که از دو عملکرد اصلی تشکیل شده است. یک تابلوی اعلانات مرکزی که هر طرف VASP را در هر انتهای تراکنش شناسایی می کند و یک کانال نقطه به نقطه (P2P) رمزگذاری شده برای تبادل امن داده ها.

مربوط: سازمان‌های خودتنظیمی رمزارز، اکوسیستم را تا زمانی که مقررات روشنی مشخص نشده است، حفظ خواهند کرد

در ژوئن ۲۰۲۱، این گروه سیاست مبارزه با پولشویی (AML) و مبارزه با تامین مالی تروریسم (ATF) را از گروه ویژه اقدام مالی (FATF) دریافت کرد.نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا