اخبار ارز دیجیتال

پلت فرم پرداخت Fuse ChromePay را برای آوردن خدمات DID به آفریقا یکپارچه می کند

قاره آفریقا به عنوان کانون فعالیت ارزهای دیجیتال و بلاک چین به رهبری کشورهایی مانند نیجریه و اتیوپی ظاهر شده است.

پلت فرم پرداخت Web3 Fuse با راه حل پرداخت مبتنی بر هویت ChromePay برای راه اندازی مجموعه جدیدی از محصولات پرداخت در آفریقا شریک شده است.

این مشارکت حول سرویس هویت غیرمتمرکز ChromePay، که به نام DID نیز شناخته می‌شود، متمرکز است، که شرکت‌ها ادعا می‌کنند میلیون‌ها آفریقایی را قادر می‌سازد تا در اقتصاد Web3 شرکت کنند. ChromePay از زنجیره بلوکی Fuse استفاده می کند تا طیف وسیعی از خدمات پرداخت Web3 را به کاربران ارائه دهد که توسط راه حل DID پشتیبانی می شوند. به عنوان بخشی از این مشارکت، فیوز همچنین مبلغ نامشخصی کمک مالی به ChromePay برای ایجاد خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) و DID به طور مستقیم بر روی بلاک چین اعطا کرده است.

طبق گزارش ها، ChromePay با ادغام با بلاک چین فیوز، به کاربران اجازه می دهد به طور مستقیم از دستگاه های تلفن همراه خود به پرداخت های سنتی و مبتنی بر بلاک چین دسترسی داشته باشند.

مربوط: هویت و متاورس: کنترل غیرمتمرکز

ChromePay که در سال ۲۰۱۹ تأسیس شد، پس از یک آزمایش آزمایشی موفق، برنامه راه حل های پرداخت خود را در سال ۲۰۲۱ در نیجریه راه اندازی خواهد کرد. نقطه عطف بعدی این شرکت، راه اندازی DID مجهز به فیوز در اتیوپی است، کشوری که پیشرفت قابل توجهی در پذیرش ارزهای دیجیتال داشته است.

همانطور که کوین تلگراف توضیح می دهد، هویت غیرمتمرکز مفهوم جدیدی در وب ۳ است که تبادل اطلاعات قابل اعتماد را امکان پذیر می کند. در واقع، DID به کاربران اجازه می دهد تا هویت دیجیتال خود را بدون اتکا به شخص ثالث مرکزی مدیریت کنند.

آفریقا به کانون فعالیت ارزهای دیجیتال و بلاک چین تبدیل شده است و جمعیت قابل توجهی در کنیا، نیجریه و آفریقای جنوبی برای دسترسی به خدمات مالی به دارایی های دیجیتال روی آورده اند. این روند در خلاصه سیاست سازمان ملل در ژوئن ۲۰۲۲ شناسایی شد که “سرعت بی‌سابقه” پذیرش ارزهای دیجیتال در طول همه‌گیری را توصیف می‌کرد.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا