🚨 اخبار ارز دیجیتال

Pantera قصد دارد ۱.۲۵ میلیارد دلار در صندوق بلاک چین دوم جمع آوری کند: گزارش

مدیرعامل دن مورهد گفت:

دان مورهد، بنیانگذار و مدیر عامل Pantera Capital گفته است که صندوق تامینی قصد دارد ۱.۲۵ میلیارد دلار برای دومین صندوق بلاک چین جمع آوری کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ در ۲۸ سپتامبر، مورهد گفت Pantera قصد دارد صندوق بلاک چین خود را تا ماه مه تعطیل کند. گزارش شده است که این صندوق در توکن های دیجیتال و سهام سرمایه گذاری خواهد کرد تا سرمایه گذاران نهادی را جذب کند.

بر اساس این گزارش، مدیرعامل پانترا گفت:

Pantera که در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد، یکی از اولین صندوق های ارز دیجیتال در ایالات متحده بود که قیمت بیت کوین (BTC) تقریباً زیر ۱۰۰ دلار بود. مورهد در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۹ گفت که بیت کوین می تواند تا سال ۲۰۲۲ به ۳۵۶۰۰۰ دلار برسد. طبق وب‌سایت آن، از آن زمان، Pantera به ۴.۵ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت رسیده است.

مربوط: Token2049 Ahead CEO Pantera در DeFi، Web3 و NFT ها صعودی می کند

اگر دومین صندوق بلاک چین گزارش شده طبق برنامه بسته شود، پس از Pantera در می ۲۰۲۱، اولین صندوق بلاک چین خود را با هدف ۶۰۰ میلیون دلار راه اندازی کرد. کوین تلگراف در ماه آوریل گزارش داد که صندوق تامینی قصد دارد صندوقی را با حمایت حدود ۱.۳ میلیارد دلار ببندد و مقدار هدف خود را دو برابر کند. Pantera همچنین یک صندوق توکن مایع، یک صندوق توکن مرحله اولیه، یک صندوق بیت‌کوین و یک صندوق سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز را ارائه کرد و «در معرض دید شرکت‌هایی که محصولات و خدمات را در اکوسیستم بلاک چین در حال ظهور می‌سازند، قرار می‌گیرد».نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا