🚨 اخبار ارز دیجیتال

Token2049 Ahead CEO Pantera در DeFi، Web3 و NFT ها صعودی می کند

دن مورهد، مدیرعامل Pantera، در طول سخنرانی خود در Token2049 در سنگاپور، چشم‌انداز خوش‌بینانه‌ای را برای فضای گسترده‌تر ارزهای دیجیتال ترسیم کرد.

دن مورهد، مدیرعامل Pantera، رشد بالقوه و ارزش مالی غیرمتمرکز (DeFi)، قابلیت‌های Web3، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و برنامه‌های Metaverse را در Keynote در Token2049 در سنگاپور برجسته می‌کند.

هزاران نفر از شرکت کنندگان روز چهارشنبه در مرکز همایش مارینا بی سندز برای راه اندازی این کنفرانس دو روزه با حضور سخنرانان برجسته ای از اکوسیستم های ارزهای دیجیتال و بلاک چین گرد آمدند.

Pantera، یک صندوق سرمایه گذاری متمرکز بر بلاک چین با ۴.۵ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، گفت که همچنان در موارد استفاده از ارزهای دیجیتال در حال ظهور ارزش دارد.

مورهد شباهتی به اوایل دهه ۲۰۰۰ داشت، زمانی که شرکت های فناوری نوظهور مانند آمازون، اپل و گوگل پس از سال ها تسلط مایکروسافت بر بازار سهام شروع به جذب سرمایه گذاری قابل توجهی کردند.

دن مورهد، مدیرعامل و بنیانگذار Pantera Capital گفت:

مورهد گفت که بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در دهه گذشته بر پرتفوی کریپتو سرمایه‌گذاران تسلط داشته‌اند، اما پروژه‌های جدید و موارد استفاده نوید بازده سرمایه‌گذاری بیشتر را می‌دهند.

ما در حال رسیدن به نقطه‌ای هستیم که نیمی از کل بازار را دو بلاک چین اصلی تشکیل نمی‌دهند و من همچنان نسبت به بیت‌کوین و اتریوم بسیار خوش‌بین هستم. فکر می‌کنم باید خودنمایی کند و در سبد سهام دیگران باشد.

به گفته Morehead پروژه‌های DeFi، Web3، NFT و Metaverse امیدوارکننده‌ترین پروژه‌ها هستند. مدیر عامل Pantera همچنین به وضعیت DeFi فکر کرده است، که ماه های سخت پس از فروپاشی Terra/Luna و سرایت وام دهندگان را که اکنون از بین رفته است، تحمل کرده است.

مرتبط: Pantera صندوق بلاک چین را اندکی پس از جمع آوری ۱.۳ میلیارد دلار می بندد – هدف را دو برابر می کند

مورهد پیشنهاد می کند که ارزش بازار فعلی DeFi 20 میلیارد دلاری در مقایسه با ارزش بازار ۳ تریلیون دلاری سیستم مالی سنتی به این معنی است که این بخش فضای زیادی برای رشد دارد.

مدیر عامل شرکت همچنین خاطرنشان کرد که Web3 بر روی کنترل داده‌های کاربران به کاربران متمرکز است و این یک پلتفرم است که به جای یک نهاد متمرکز تحت مالکیت یا کنترل جامعه است.

“اینترنت موجود تماماً به دنبال به دست آوردن ارزش از شماست. همچنین برخی از مسائل مربوط به مدیریت سطح بالا با فناوری بزرگ وجود دارد. من در مورد دنیایی که مالک آن هستم هیجان زده هستم.”

مورهد Web3 را اجتناب‌ناپذیرترین معامله‌ای توصیف کرد که دیده است و پتانسیل نسخه‌های غیرمتمرکز پروژه‌های موجود را برای بازگشت ارزش به سازندگان و کاربران برجسته می‌کند.

مدیر عامل Pantera از این باور خود حمایت کرد که چرخه فعلی بازار ارزهای دیجیتال با توجه به پایه‌های قوی متفاوت از سال‌های گذشته است و پلتفرم مبتنی بر بلاک چین و نزدیک به ۲۰۰ میلیون نفری که از ارزهای رمزنگاری شده استفاده می‌کنند تقویت می‌کند. من ارائه خود را با اشاره به افراد به پایان رساندم. سال.

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا