اخبار ارز دیجیتال

پانداها، سایبورگ‌ها، سگ‌ها و کوالاها بر لیست پرچم قرمز زنگ زنجیره‌ای BNB تسلط دارند

سیستم هشدار قرمز زنجیره BNB، پروژه‌ها را بر اساس ویژگی‌های آشکاری که در طول تاریخ در کلاهبرداری، عقب‌نشینی و فیشینگ استفاده می‌شده، پرچم‌گذاری می‌کند.

BNB Chain، یک شبکه بلاک چین که توسط صرافی ارزهای دیجیتال بایننس ایجاد شده است، بیش از ۵۰ پروژه روی زنجیره را شناسایی کرده است که خطرات قابل توجهی برای کاربران به همراه دارد. دوج کوین (DOGE) و اسپین‌آف‌های مشابه بایننس، و همچنین سایر اسپین‌آف‌های متمرکز بر پانداها، سایبورگ‌ها و کوالاها به عنوان پروژه‌های غیرقابل اعتماد و مخاطره‌آمیز فهرست شدند.

ویژگی هشدار قرمز زنجیره BNB که برای محافظت از سرمایه‌گذاران در برابر عقب‌نشینی‌ها و کلاهبرداری‌های احتمالی پیاده‌سازی شده است، پروژه‌ها را بر اساس دو معیار اصلی علامت‌گذاری کرده است – اینکه قرارداد برای چه چیزی توسط مالک پروژه تبلیغ شده است. یا قرارداد خطراتی را ارائه می‌کند که ممکن است بر وجوه کاربران تأثیر بگذارد.

گوندولین رجینا، مدیر سرمایه گذاری در زنجیره BNB، در صحبت با کوین تلگراف، گفت که سیستم هشدار قرمز تنها در ماه جولای ۳۳۰۰ قرارداد را تجزیه و تحلیل کرد و افزود که این شرکت از معیاری برای برجسته کردن فعالیت های تقلبی در اکوسیستم استفاده کرده است. او افزود که اقدامات بیشتری در حال توسعه است. .

پروژه‌های جدیدی که آزمایش نشده‌اند و محصول کارآمدی ندارند، توسط سیستم بر اساس ویژگی‌های آشکاری که در طول تاریخ در کلاهبرداری، عقب‌نشینی و فیشینگ استفاده شده است، پرچم‌گذاری می‌شوند.

ما تمایل داریم آنها را در لیست زنگ قرمز قرار دهیم و به طور موثر به کاربران هشدار می دهیم که از چرخ خارج شوند یا با احتیاط شرکت کنند. ”

در نتیجه، شناسایی بلادرنگ پروژه های پرریسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای محافظت از سرمایه سرمایه گذار عمل می کند. Red Alarm همچنین به کاربران اجازه می دهد تا آدرس های قرارداد را برای ارزیابی ریسک پروژه و کشف هرگونه نقص منطقی یا خطرات تقلب وارد کنند.

علاوه بر اقدامات زنجیره‌ای BNB، رجینا سرمایه‌گذاران را تشویق کرد تا در حین شرکت در پروژه‌های درون اکوسیستم زنجیره BNB، «تحقیقات خود را انجام دهند».

مطالب مرتبط: هکرهای کلاه سفید ۳۲.۶ میلیون دلار توکن به پل Nomad برگرداندند

پروژه های با نیت خوب، مانند سرمایه گذاران، به همان اندازه در برابر حملات و کلاهبرداری آسیب پذیر هستند. بازار معاملات و نقدینگی Velodrome Finance پس از ردیابی حمله به یکی از اعضای تیم خود، ۳۵۰۰۰۰ دلار از وجوه از دست رفته را بازیابی کرد. پس از یک بررسی داخلی، Velodrome موارد زیر را فاش کرد:

با تأسف فراوان متوجه شدیم که مهاجم یکی از اعضای تیم، گاباگول است.»

بسیاری از اعضای جامعه برای حمایت از کدنویس معروف آمده اند، اما گاباگول اتهامات علیه او را پذیرفته است. Velodrome بعداً فاش کرد که با وکلای خود برای تعیین مراحل بعدی کار خواهد کرد.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا