🚨 اخبار ارز دیجیتال

درگاه پرداخت کریپتویی OxaPay برای وبسایت ها، فروشگاه ها و کانال های تلگرامی

اکساپی یک درگاه پرداخت کریپتویی است که پذیرش ارزهای دیجیتال را برای مدیران وب‌سایت‌ها، فروشگاه های اینترنتی و کانال‌های تلگرامی آسان می‌کند و کریپتو را برای همه کاربردی می‌سازد. کارمزد اکساپی ۰.۴٪ برای هر تراکنش است که در میان کارمزدهای موجود در بازار جزو کمترین کارمزدها است.

برای راه اندازی یک حساب OxaPay و شروع استفاده از ارزدیجیتال در بیزینس خود، فقط به یک ایمیل نیاز دارید. در چند ثانیه ثبت نام کنید و خدمات مورد نظر (لینک پرداخت، دونیت، درگاه کانال تلگرام یا وب سرویس) را انتخاب کنید و اکنون از کسب سود لذت ببرید.

کسب و کارها می توانند از ویژگی های زیر به صورت رایگان در OxaPay استفاده کنند و پروژه های خود را با استفاده از پذیرش ارزدیجیتال گسترش دهند.

لینک پرداخت

یک یا چند لینک پرداخت را به سریعترین روش بدون نیاز به کدنویسی و با توجه به نیازهای کاری خود ایجاد کنید و برای تکمیل تراکنش، لینک پرداخت را از طریق تلگرام، پیامک، ایمیل، چت یا هر کانالی با مشتریان خود به اشتراک بگذارید.

دکمه های دونیت

برای دریافت کمک های مالی، یک دکمه دونیت ایجاد کنید و به وب سایت خود اضافه کنید. بازدیدکنندگان شما می توانند بیت کوین، اتریوم یا سایر دارایی های ارزدیحیتال را از طریق آن به شما دونیت کنند.

درگاه پرداخت کانال تلگرام

اگر یک کانال تلگرام خصوصی دارید و می‌خواهید از کاربران برای عضویت در کانال خود هزینه دریافت کنید، می‌توانید آن را با چند کلیک در OxaPay تنظیم کنید و درگاه پرداخت کانال تلگرام خود را پیکربندی کنید.

از مزایای اصلی استفاده از این قابلیت برای کانال های شما می توان به تعریف پلن های ورودی، تعریف ارزهای پشتیبانی شده برای هزینه ورودی، مدیریت خودکار اعضای کانال، تجزیه و تحلیل تراکنش ها و اعضای کانال، حفظ کاربران با کمک قابلیت یادآوری، فرآیند عضویت کاربرپسند و … اشاره کرد.

درگاه پرداخت کریپتویی

وب سرویس درگاه پرداخت کریپتویی

کسب و کارها می توانند ارزهای دیجیتال را به عنوان روش پرداخت خود با استفاده از وب سرویس مرچنت OxaPay بپذیرند. اگر یک وب مستر هستید و می خواهید کاربران کسب و کار خود را گسترش دهید، می توانید درگاه پرداخت OxaPay را در چند مرحله آسان پیکربندی کنید و از کسب سود لذت ببرید. می توانید از داکیومنت ها و یا تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته OxaPay کمک بگیرید.

ارزهای دیجیتال خود را در کیف پول ایمن نگهداری کنید.

همه می توانند از OxaPay به عنوان یک کیف پول ایمن برای ذخیره دارایی ارزهای دیجیتال خود در مکانی امن و مدیریت همه دارایی ها به طور همزمان استفاده کنند.

۳۰% کمیسیون معرفی دوستان دریافت کنید.

کاربران OxaPay می توانند لینک رفرال خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و ۳۰٪ از کارمزد تراکنش های رفرال های خود را دریافت کنند. این یک ویژگی رایگان و لذت بخش برای شما است!

اگر مایل هستید درگاه پرداخت کریپتویی خود را در کمتر از ۳ دقیقه راه اندازی کنید و از مزایای فراوان پلتفرم اکساپی استفاده کنید همین حالا اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا