🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیش از ۲۱ میلیون دلار XRP به بایننس منتقل شد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در توسعه اخیر که جامعه XRP را هیجان زده کرده است، بیش از ۲۱ میلیون دلار XRP به صرافی رمزنگاری محبوب Binance منتقل شده است.

دو معاملاتحرکات ارزهای رمزنگاری شده توسط سرویس ردیابی رمزارز Whale Alert گمانه زنی هایی را در مورد اهداف پشت جابجایی گسترده وجوه ایجاد کرده است.

طبق توییت‌های Whale Alert، اولین تراکنش شامل انتقال ۲۱.۳۷ میلیون XRP، معادل تقریباً ۱۰.۹ میلیون دلار در زمان انتقال، از یک کیف پول ناشناخته به بایننس بود. اندکی بعد، انتقال قابل توجه دیگری گزارش شد که در آن ۲۱.۳۴ میلیون XRP به ارزش تقریبی ۱۰.۹ میلیون دلار از یک منبع نامشخص به Binance منتقل شد.

زمان انجام این تراکنش ها به ویژه قابل توجه است زیرا با دوره ای از نوسانات و عدم اطمینان قابل توجه در بازار ارزهای دیجیتال همزمان است. XRP به ویژه مواجه است فشار فوق العاده در هفته های اخیر، رکود گسترده تر بازار کریپتو به دنبال یک سری نگرانی های نظارتی و اصلاحات بازار بدتر شده است.

به نظر می رسد این معاملات ممکن است نشان دهنده فروش سهامداران بزرگ XRP باشد که اغلب به آنها نهنگ ها گفته می شود و دارایی های خود را در بحبوحه روند نزولی حاکم بر بازار کاهش می دهند. سقوط اخیر در بازار کریپتو باعث شده است که سرمایه گذاران به ارزیابی مجدد موقعیت خود بپردازند و بسیاری تصمیم گرفتند که دارایی های خود را نقد کنند تا زیان های احتمالی را کاهش دهند.

قیمت XRP انعطاف پذیری را نشان می دهد

علیرغم روند نزولی غالب، XRP در جلسه معاملاتی امروز مقداری مقاومت از خود نشان داد. در زمان گزارش، XRP با ۰.۵۱۴ دلار معامله می شود که ۴.۸۲ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است. اگرچه این افزایش نمی تواند به طور کامل زیان های تجربه شده در هفته های اخیر را جبران کند، اما نشان می دهد که سرمایه گذاران تا حدی به دارایی دیجیتال در شرایط دشوار بازار اطمینان دارند.

به هر حال، حرکات سرمایه‌گذاران در مقیاس بزرگ مانند نهنگ‌ها همچنان به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرند تا بینش‌های بالقوه در مورد احساسات بازار و مسیرهای قیمتی آینده بررسی شوند. فعالان بازار از نزدیک پیگیری خواهند کرد بهبودها برای سنجش جهت XRP و سایر دارایی های دیجیتال در روزهای آینده.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا