اخبار ارز دیجیتال

داده های گزینه ها نشان می دهد که اگر بیت کوین به زیر ۲۳۰۰۰ دلار سقوط کند، روند صعودی کوتاه مدت بیت کوین در خطر است.

انقضای اختیار ۳۳۵ میلیون دلاری بیت کوین به تله مرگ برای گاوها تبدیل شده است، در حالی که افزایش شکایت های SEC و IRS علیه شرکت های رمزنگاری بر فشار فروش می افزاید.

بیت کوین (BTC) برای مدت کوتاهی در ۱۵ آگوست از ۲۵۰۰۰ دلار عبور کرد، اما این هیجان کمتر از یک ساعت ادامه داشت و پس از آن طی پنج ساعت آینده، ۵ درصد اصلاح شد. سطح مقاومت کمتر از حد انتظار بود، اما ممکن است به گاوها امیدهای واهی برای انقضای گزینه ۳۳۵ میلیون دلاری در هفته آینده داده باشد.

خوش بینی سرمایه گذاران در ۱۷ آگوست پس از اینکه بیت کوین حمایت ۲۳۳۰۰ دلاری را کنار گذاشت و آزمایش کرد، به بازار فروشندگان بازگشت. این اتفاق ساعاتی قبل از اعلام آن دقایقی پس از نشست ماه رخ داد. سرمایه گذاران امیدوارند بینشی در مورد اینکه آیا فدرال رزرو همچنان به افزایش نرخ ها ادامه خواهد داد یا خیر.

در ۱۶ آگوست، موجی از اخبار منفی پس از اینکه دادگاه فدرال ایالات متحده به سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) اجازه داد تا تراکنش ها و هویت مشتریان مالیات دهندگان آمریکایی خود را برای کارگزاران ارز دیجیتال SFOX فاش کند، موجی از اخبار منفی منتشر شد. جریان سرعت گرفت. از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱، از همین استراتژی برای استخراج اطلاعات از Circle، Coinbase و Kraken استفاده شد.

این حرکت توضیح می دهد که چرا چند روز پیش شرط بندی روی قیمت بیت کوین بالای ۲۵۰۰۰ دلار در ۱۹ آگوست قطعی به نظر می رسید.

خرس ها انتظار نداشتند بیت کوین از ۲۴۰۰۰ دلار فراتر رود

علاقه باز برای گزینه های منقضی در ۱۹ اوت ۳۳۵ میلیون دلار است، اما تعداد واقعی کمتر است زیرا خرس ها بیش از حد خوش بین بودند. این معامله گران ممکن است فریب کاهش کوتاه مدت به ۲۲۷۰۰ دلار در ۱۰ آگوست را خورده باشند.

بیت کوین آپشن در ۱۹ آگوست سود باز را جمع می کند.منبع: شیشه سکه

نسبت تماس به فروش ۱.۲۹ نشان دهنده تفاوت بین ۱۸۸ میلیون دلار سود باز تماس (خرید) و ۱۴۷ میلیون دلار گزینه فروش (فروش) است. بیت کوین در حال حاضر نزدیک به ۲۳۳۰۰ دلار است، به این معنی که بیشتر شرط های صعودی احتمالاً بی ارزش هستند.

اگر قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ اوت در ساعت ۸:۰۰ صبح UTC به کمتر از ۲۳۰۰۰ دلار برسد، تنها ۱ میلیون دلار از این گزینه های تماس (خرید) در دسترس خواهد بود. این تفاوت به این دلیل است که اگر بیت کوین در زمان انقضا کمتر از آن سطح معامله شود، حق خرید بیت کوین با قیمت ۲۳۰۰۰ دلار بی فایده است.

هنوز امیدهای صعودی وجود دارد، اما ۲۵۰۰۰ دلار بسیار دور به نظر می رسد

در زیر سه سناریوی محتمل بر اساس عملکرد قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیار خرید (خروجی) و فروش (نزولی) موجود در ۱۹ آگوست به قیمت انقضا بستگی دارد. عدم تعادل به نفع هر دو طرف یک سود نظری است.

  • ۲۱۰۰۰ تا ۲۳۰۰۰ دلار: ۳۰ تماس در مقابل ۲۷۷۰ تماس. نتیجه خالص به نفع سهام های فروش (نزولی) ۶۰ میلیون دلاری است.
  • ۲۳۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار: ۹۴۰ تماس در مقابل ۱۳۶۰ تماس. نتیجه خالص بین صعودی و نزولی متعادل است.
  • ۲۵۰۰۰ تا ۲۶۰۰۰ دلار: ۳۳۳۰ تماس در مقابل ۱۰۰ تماس. نتیجه نهایی به نفع ۸۰ میلیون دلار سهام فراخوانی ( صعودی ) است.

این تخمین تقریبی گزینه‌های فروش مورد استفاده در شرط‌بندی‌های نزولی و گزینه‌های فراخوانی که فقط در معاملات خنثی تا صعودی استفاده می‌شوند را در نظر می‌گیرد. با این حال، این ساده سازی بیش از حد، استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را نادیده می گیرد.

به عنوان مثال، یک معامله‌گر می‌توانست گزینه فروش را بفروشد و عملاً در معرض دید مثبت بیت کوین بالاتر از یک قیمت خاص قرار بگیرد، اما متأسفانه هیچ راه آسانی برای تخمین این اثر وجود ندارد.

مربوط: بانکدار سابق گلدمن ساکس توضیح می دهد که چرا وال استریت بیت کوین را اشتباه می فهمد

خرس ها تلاش می کنند بیت کوین را زیر ۲۳۰۰۰ دلار ثابت کنند

گاوهای بیت کوین باید قیمت را در ۱۹ آگوست به بالای ۲۵۰۰۰ دلار برسانند تا ۸۰ میلیون دلار سود کنند. از سوی دیگر، بهترین سناریوی خرس نیازمند فشار کمتر از ۲۳۰۰۰ دلار برای به حداکثر رساندن سود است.

گاوهای بیت کوین در معاملات آتی اهرمی که در ۱۶ آگوست منحل شد، موقعیت خرید ۱۴۴ میلیون دلاری داشتند، بنابراین باید حاشیه کمتری برای بالا بردن قیمت داشته باشند. با این اوصاف، خرس‌ها این مزیت را دارند که بیت کوین را قبل از انقضای آپشن در ۱۹ آگوست زیر ۲۳۰۰۰ دلار نگه دارند.

دیدگاه ها و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً است نویسنده لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا