🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل OPNX پس از انکار سرمایه گذاری در شرکت، حامیان درخواستی را سرزنش می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

لزلی لمب، رئیس OPNX در توییتر با تعدادی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر ارتباط برقرار کرد.

تعدادی از سرمایه‌گذاران ادعایی در Open Exchange (OPNX) پس از اینکه به‌عنوان پشتیبان معرفی شدند، توسط مدیرعامل پلتفرم معاملاتی ادعای کریپتو مورد انتقاد قرار گرفتند.

در ۲۲ آوریل، لزلی لمب، مدیر عامل OPNX، در توییتی گفت که اقدامات شرکت مملو از “انزجار” و “ناامیدی” است و افزود: “ما همه چیز را بدون خطر می خواهیم. من اینجا هستم.”

لام افزود: “من اینجا هستم تا به همه یادآوری کنم که کارآفرینی اینگونه نیست، اگر این موضوع از قبل مشخص نیست.”

OPNX یک شرکت بدهکار ورشکستگی است که توسط کایل دیویس و سو ژو، بنیانگذاران Three Arrows Capital (3AC)، یک صندوق پوشش ریسک ارزهای دیجیتال ورشکسته، تأسیس شده است.

این درام اولین بار در ۲۱ آوریل شروع شد، زمانی که OPNX ویدیویی از لام را در توییتر منتشر کرد و از بسیاری از “سرمایه گذاران اصلی” خود برای حمایت آنها تشکر کرد.

لیست سرمایه گذاران نامزد شده توسط OPNX شامل AppWorks، Susquehanna (SIG)، DRW، MIAX Group، China Merchant Bank International، Token Bay Capital Nascent و Tuwaiq Limited است.

تقریباً نیمی از حامیان ذکر شده ادعا می کنند که هرگز تأمین مالی OPNX را انتخاب نکرده اند و هرگونه وابستگی به شرکت را انکار می کنند.

اولین شرکتی که علناً پشتیبانی را رد کرد، شرکت تجاری غیرمتمرکز مالی (DeFi) Nascent بود که توکن Coinflex (FLEX) را که در اصل توسط بیانیه قبلی شرکت صادر شده بود خریداری کرد، اما از آن زمان دور تأمین مالی OPNX را بسته است. ادعا می کند که در آن شرکت نکرده است.

Appworks، یک شرکت سرمایه گذاری مخاطره آمیز مستقر در تایوان، در تاریخ ۲۲ آوریل در توییتر برای شفاف سازی بیشتر موقعیت سرمایه گذاری خود گفت که وجوه این شرکت “مجبور شده است” از دارایی های اولیه CoinFLEX خود منحرف شود. “. [Davies and Zu] من این کار را در آخرین روز ۳AC انجام دادم.

علاوه بر این، شرکت بازار سرمایه DRW Trading تصمیم گرفت که از سخنان خود در فاصله گرفتن از صرافی کوتاهی نکند و به صراحت توییت کرد که “سرمایه گذار در OPNX نیست.”

طبق داده‌های TradingView، از زمان اولین درگیری عمومی در توییتر، توکن اصلی OPNX، FLEX، بیش از ۲۱ درصد سقوط کرده است.

کوین تلگراف با Susquehanna (SIG)، MIAX Group و China Merchant برای شفاف سازی در مورد سرمایه گذاری آنها در OPNX تماس گرفت، اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

مربوط: OPNX پس از گزارش افزایش ۹۰۰۰۰ درصدی، در مورد حجم معاملات اولیه ناامید کننده شوخی می کند

بر اساس پلتفرم OPNX که اولین بار در ژانویه سال جاری توزیع شد، سرمایه گذاران می توانند اوراق قرضه شرکت های ارز دیجیتال ورشکسته مانند ۳AC و FTX را خریداری و بفروشند.

برخلاف سایر شرکت‌های بازار اوراق قرضه، OPNX اصرار دارد که به مشتریان اجازه دهد از اوراق قرضه خود به عنوان وثیقه برای معاملات خود استفاده کنند. علاوه بر این، این شرکت گفت که می تواند به “پر کردن خلاء قدرت باقی مانده از FTX” کمک کند و به گسترش آن در سایر بازارهای تنظیم شده مانند سهام و سهام کمک کند.

در ژوئن ۲۰۲۲، ۳AC پس از ناکامی در پرداخت وام ۱۵۲۵۰ بیت کوین (BTC) و ۳۵۰ میلیون دلار کوین (USDC) از صرافی ارزهای دیجیتال Voyager Digital اطلاعیه ای مبنی بر عدم پرداخت را دریافت کرد.

۳AC در ۱ ژوئیه ۲۰۲۲ اعلام ورشکستگی کرد و هدف انتقاد صنعت کریپتو گسترده‌تر قرار گرفت و بسیاری از طلبکاران مؤسسان را متهم به فرار از اقدامات قانونی کردند.

بسیاری از شرکت‌های ارزهای دیجیتال عمومی می‌شوند گفت از ارتباط با هر کسی که از OPNX پشتیبانی می کند خودداری کنید. با این وجود، CoinFLEX، شرکت اصلی پشت پروژه OPNX، با ادعای اینکه به آنها کمک می‌کند تا مشتریان سرمایه‌گذاری‌های شکست خورده ارزهای دیجیتال را «به طور کامل بازگردانند» از خود دفاع کرده است.

آسیا اکسپرس: ۳AC توسط طوفان گرفته شد، استخراج کنندگان بیت کوین ۳۶۰ درصد افزایش یافتند، بروس لی NFT سقوط کردنویسنده: Tom Mitchelhill

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا