اخبار ارز دیجیتال

مرورگر اپرا خدمات بلاک چین الروند را برای افزایش پذیرش Web3 ادغام می کند

الروند یکی از اولین بلاک چین های کربن منفی در اروپا است و ادغام آن با Opera به میلیون ها کاربر جدید کمک می کند تا به اکوسیستم Web3 دسترسی پیدا کنند.

مرورگر رمزنگاری Web3 Opera اعلام کرده است که قصد دارد سرویس بلاک چین الروند را برای بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر خود یکپارچه کند. این ادغام به کاربران اپرا امکان دسترسی مستقیم به تعداد زیادی برنامه غیرمتمرکز (DApps) و سایر خدمات محبوب از طریق کیف پول یکپارچه اپرا را می دهد.

الروند (EGLD) یک شبکه بلاک چین مقیاس پذیر است که انواع خدمات زیرساختی را برای DApps، موارد استفاده سازمانی و اقتصاد جدید اینترنتی ارائه می دهد. اشتراک گذاری حالت تطبیقی ​​بلاک چین آن را به یکی از سریع ترین و کارآمدترین شبکه ها تبدیل می کند.

این ادغام به کاربران اپرا امکان دسترسی به Elrond Standard Digital Token (ESDT)، استاندارد صدور توکن بومی، علاوه بر توکن‌های بومی EGLD را می‌دهد که آن را به یک نقطه ورودی عالی برای Web3 تبدیل می‌کند. کاربران می توانند بدون اتکا به کیف پول های شخص ثالث شرکت کنند و از تراکنش های یکپارچه و امنیت بیشتر اطمینان حاصل کنند.

در گفتگوی اختصاصی با کوین تلگراف، دنی یائو، مدیر ارشد محصول اپرا، گفت که این شرکت قبلاً زنجیره های اتریوم، بیت کوین، پلیگون و BNB را ادغام کرده است و به طور فعال سیاست چند زنجیره ای را دنبال می کند. او توضیح داد:

“هدف ما این است که یک نقطه ورود قابل فهم و امن به وب ۳ برای هر کسی که به ارزهای رمزنگاری شده علاقه مند است باشد. همچنین به این معنی است که ما یک ویژگی انتخاب کیف پول ارائه کرده ایم که به شما اجازه می دهد.

مرورگر اپرا یک کیف پول رمزنگاری یکپارچه غیر محرمانه ارائه می دهد و آن را به نقطه ورودی ترجیحی برای میلیون ها کاربر تبدیل می کند که می توانند از این نقطه ورودی به چندین اکوسیستم بلاک چین دسترسی داشته باشند.

مربوط: میکرو بشردوستی NFT صدای جدیدی به اپرا می دهد

یائو افزایش تعداد آسیب‌پذیری‌های امنیتی در میان برنامه‌های کاربردی و نحوه کاهش این خطرات را توضیح داد.

ما یک ویژگی انتخاب کیف پول ارائه کرده ایم که به کاربران امکان می دهد انتخاب کنند که از کدام کیف پول برای تعامل با یک DApp خاص استفاده کنند. همچنین یک کلیپ بورد امن وجود دارد که از شما محافظت می کند.

بلاک چین الروند یکی از اولین بلاک چین های کربن منفی در اروپا است که به کاربران اپرا امکان دسترسی به راه حل های سازگار با محیط زیست را می دهد. در میان نگرانی‌های رو به رشد محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) در اکوسیستم کریپتو، مشارکت بین دو پلتفرم Web3 می‌تواند سابقه‌ای برای ادغام‌های مشابه در آینده ایجاد کند.

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا