اخبار ارز دیجیتال

OpenSea می گوید بازار پس از ادغام از NFT های فورک شده پشتیبانی نمی کند

NFT Marketplace در مورد فورک ها گمانه زنی نکرده است، اما گفته است که این تیم فقط از NFT ها در زنجیره های اثبات سهام پشتیبانی می کند.

با نزدیک شدن به تاریخ ادغام اتریوم، OpenSea، یک بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT)، اعلام کرده است که بر روی پشتیبانی از NFT ها در بلاک چین ارتقا یافته اثبات سهام (PoS) تمرکز خواهد کرد.

NFT Marketplace در بیانیه‌ای در توییتر اعلام کرد که تیم آنها در مورد فورک‌های بالقوه حدس و گمان نمی‌زند، اما این پلتفرم فقط از زنجیره‌های ارتقا یافته پشتیبانی می‌کند، بنابراین اگر NFT‌های فورکی وجود داشته باشد، OpenSea به وضوح اعلام کرده است که منعکس نخواهد شد.

NFT Marketplace همچنین تاکید کرد که پلتفرم معاملاتی NFT را برای مشکلات احتمالی ادغام اتریوم آتی آماده می کند تا از یک دوره انتقال صاف اطمینان حاصل کند.

در حالی که تیم معتقد است هیچ مشکل عمده ای وجود نخواهد داشت، آنها به جامعه اطمینان داده اند که در طول فرآیند نظارت، مدیریت و ارتباط با کاربران را انجام خواهند داد.

به غیر از OpenSea، Chainlink همچنین تعهد خود را به انتقال PoS شبکه اصلی اتریوم اعلام کرد. این تیم خاطرنشان کرد که این پروتکل از فورک‌های اتریوم که ممکن است پس از ادغام ایجاد شوند، پشتیبانی نمی‌کند. این تیم همچنین به جامعه اطمینان داد که تمام تلاش خود را انجام می دهند تا برای هر گونه مشکلی که ممکن است در طول انتقال به وجود بیاید آماده شوند.

مربوط: با ادغام اتریوم مشکل دارید؟ توسعه‌دهنده قبل از به‌روزرسانی برنامه‌ریزی‌شده باگ را پیدا می‌کند

در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف، رکس سوکولین، اقتصاددان تاکید کرد که تغییرات طراحی اقتصادی پس از ادغام می تواند بر قیمت اتر (ETH) تاثیر بگذارد. اقتصاددانان معتقدند که تغییرات در پروتکل تاثیر طبیعی بر عرضه ETH خواهد داشت. با این وجود، اقتصاددانان متوجه شده اند که هنوز هیچ چیز قطعی نیست و این بازار است که حرکت قیمت توکن ها را تعیین می کند.

در همین حال، دارایی اصلی یک فورک ETHPoW بالقوه که می تواند توسط استخراج کنندگان اتریوم PoW پشتیبانی شود، با وجود اینکه هنوز وجود ندارد، با قیمت ۱۰۰ دلار معامله می شود. این اتفاق پس از آن رخ داد که برخی از صرافی ها شروع به فهرست کردن ETHW و ETHS (PoS) در پلتفرم های معاملاتی خود کردند.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا