اخبار ارز دیجیتال

OpenSea سیاست جدید کالاهای سرقتی را برای مبارزه با سرقت NFT معرفی می کند

یکی از کاربران توییتر ادعا کرد که یک NFT سرقتی را خریداری کرده است و پشتیبانی OpenSea به او توصیه کرد که آن را در بازار دیگری بفروشد.

سرقت دارایی یکی از بزرگترین دردسرها در فضای توکن های غیرقابل تعویض (NFT) باقی مانده است، بنابراین بازار NFT OpenSea تلاش کرده است تا سیاست های خود را به گونه ای تنظیم کند که اقدامات بیشتری را در برابر موارد دزدیده شده اعمال کند. من اینجا هستم.

این شرکت در اطلاعیه خود تاکید کرد که سیاست آن با در نظر گرفتن قوانین ایالات متحده تدوین شده است و از فروش آگاهانه کالاهای دزدیده شده منع شده است. پذیرفته در برخی موارد، خریدارانی که ناآگاهانه کالاهای مسروقه را خریداری می کنند، ممکن است حتی بدون تقصیر خود جریمه شوند. با توجه به این موضوع و بازخوردهای جامعه NFT، بازار سیاست های خود را برای گسترش استفاده از گزارش های پلیس تنظیم کرده است.

پیش از این، گزارش های پلیس در داخل پلت فرم در تشدید اختلافات استفاده می شد. با به‌روزرسانی جدید، از آن برای بررسی تمام گزارش‌های اموال مسروقه در پلتفرم NFT استفاده می‌شود. اگر ظرف ۷ روز گزارشی به پلیس ارائه نشود، این پلتفرم برای جلوگیری از گزارش های نادرست، تجارت اقلام گزارش شده را دوباره فعال می کند. به دنبال این، این شرکت همچنین تلاش هایی را برای تسهیل روند فعال کردن مجدد ویژگی خرید و فروش پس از بازیابی اقلام سرقت شده انجام داده است.

پلتفرم NFT همچنین تاکید کرد که در تلاش است راه حل های دیگری برای حل مشکل سرقت NFT از پایه پیدا کند. بر اساس این اعلامیه، این شرکت در تلاش است تا شناسایی تهدید و سرقت را به صورت خودکار انجام دهد.

کاربر توییتر تحسین شده است این اقدام، که آن را اولین قدم خوب توصیف می‌کند، سایر پلتفرم‌ها را تشویق کرد تا از این روند پیروی کنند و در عین حال پیشنهاد می‌کرد که تفاوت‌های ظریف قوانین کشورهای دیگر در نظر گرفته شود. اعضا ناامید شده‌اند و مشکلاتی را در توییتر گزارش کرده‌اند. کاربر نوشت:

در همین حال کاربر دیگری ادعا کرد کارکنان پشتیبانی OpenSea پس از خرید ناآگاهانه NFT سرقت شده، توصیه کردند که کاربر آن را در بازار NFT دیگری بفروشد.

مربوط: هکرها با بازیابی NFT های سرقت شده توسط جامعه، داروی خود را می چشند

در ماه ژوئن، پلتفرم NFT ویژگی های امنیتی بیشتری را برای محافظت از کاربران در برابر کلاهبرداری NFT فعال کرد. این ویژگی به طور خودکار انتقال های NFT را که به عنوان مشکوک پرچم گذاری شده اند پنهان می کند. هدف از این امر این است که اطمینان حاصل شود که فقط معاملات قانونی در بازار ظاهر می شوند.نویسنده: Ezra Reguerra

منبع

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا