اخبار ارز دیجیتال

OpenSea پروتکل جدیدی را برای رتبه بندی نادر بودن NFT پیاده سازی می کند

پروژه OpenRarity یک پروژه مشترک بین نهادهای مختلف جامعه NFT مانند Curio، icy.tools، OpenSea و Proof بود.

با وجود هزاران توکن غیرقابل تعویض (NFT) که هر روز صادر می‌شود، تلاش برای جمع‌آوران NFT برای یافتن قطعات کمیاب دشوار است. با این حال، با ادامه پیشرفت صنعت، دردسر یافتن NFT های کمیاب ممکن است به زودی به گذشته تبدیل شود.

در یک توییت، بازار NFT OpenSea اعلام کرد در پلتفرم خود، اجرای OpenRarity، پروتکلی که محاسبات نادری قابل تأیید را برای NFTها فراهم می کند. این پروتکل از یک رویکرد ریاضی شفاف برای محاسبه نادری استفاده می کند.

طبق گفته OpenSea، به NFT های کمیاب اعداد کمتری مانند ۱ یا ۲ داده می شود، در حالی که NFT هایی با ویژگی های مشابه بسیاری از NFT های دیگر اعداد بالاتری دارند. با این کار، بازار تاکید کرد که خریداران می‌توانند هنگام بررسی خریدهای NFT، یک «رتبه‌بندی نادر» قابل اعتماد نشان دهند.

این ویژگی به طور خودکار برای همه مجموعه های NFT اعمال نمی شود. با توجه به NFT Marketplace، سازندگان همچنان بر روی اعمال ویژگی های OpenRarity در مجموعه های خود کنترل دارند.

پروژه OpenRarity یک همکاری بین نهادهای مختلف جامعه NFT مانند Curio، icy.tools، OpenSea و Proof بود. هدف استاندارد کردن روش نادری و ارائه رتبه‌بندی نادری ثابت در تمام پلتفرم‌های NFT است.

مربوط: توکن های غیر قابل تعویض: چگونه با NFT ها شروع کنیم

بازار NFT همچنین اخیراً ابتکاری را راه‌اندازی کرده است که به سازندگان اجازه می‌دهد صفحات دراپ NFT خود را ایجاد کنند که می‌تواند با تصاویر، ویدیوها و نکات برجسته سفارشی شود. این به سازندگان اجازه می‌دهد تا اطلاعات مربوط به NFT خود را به اشتراک بگذارند، از جمله برنامه‌ریزی‌ها و گالری‌ها. جدای از این موارد، سازندگان همچنین می‌توانند یک ساعت شمارش معکوس اضافه کنند تا گردآورنده‌ها بتوانند هشدارهای ایمیلی را برای یادآوری ضرابخانه‌هایشان دریافت کنند.

در همین حال، گزارشی که توسط شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Chainalysis منتشر شده است، نشان می‌دهد که NFTها بزرگترین محرک پذیرش ارزهای دیجیتال در منطقه آسیای مرکزی، جنوبی و اقیانوسیه (CSAO) هستند. بر اساس این گزارش، ۵۸ درصد از ترافیک وب به خدمات رمزنگاری مربوط به NFT است.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا