اخبار ارز دیجیتال

مدیر مالی OpenSea پس از 11 ماه استعفا داد

مدیر مالی سابق فعلی دلیل خاصی برای استعفای خود ارائه نکرده است، اما گفته است که مشاور OpenSea باقی خواهد ماند.

برایان رابرتز، مدیر ارشد مالی بازار NFT OpenSea، به آخرین مدیر برجسته Web3 تبدیل شد که در میان بازار نزولی استعفا داد و تنها پس از 11 ماه از سمت خود کنار رفت.

در پستی در لینکدین در تاریخ 7 اکتبر، مدیر مالی سابق پلتفرم‌های اشتراک‌گذاری سواری Lyft و OpenSea گفت که زمان آن رسیده است که از «اقیانوس باز» به ساحل برویم، اما دلیل دقیقی برای خروج خود ارائه نکرد. او گفت که در آینده نیز مشاور این شرکت خواهد بود.

رابرتز پس از هفت سال کار در لیفت در سال 2021 به عنوان مدیر مالی OpenSea انتخاب شد. او همچنین نقش های شرکتی در غول خرده فروشی ایالات متحده Walmart و شرکت فناوری Mircosoft داشته است.

رابرتز در چند سال گذشته با بسیاری از افراد از جمله سولوجیت چاترجی، معاون سابق رئیس‌جمهور گوگل، که در سال 2020 مدیر ارشد محصولات Coinbase شد و پراوجیت تیوانا از آمازون، که در ژانویه 2022 مدیر ارشد فناوری Gemini شد، کار کرده است. یکی از قدیمی‌های قدیمی فناوری بود. که در Web3 پرید. .

یکی از مسئولیت های اصلی او در OpenSea رشد تیم مالی بود. رابرتز در یک پست لینکدین گفت:

ما فرصت نادری داشتیم که به معنای واقعی کلمه یک تیم از ابتدا بسازیم و دست به تغییر بازی ها بزنیم.

او در بیانیه‌ای گفت که از نزدیک با مدیرعامل دوین فینزر و جاستین جو، معاون امور مالی استراتژیک، همکاری می‌کند تا از “انتقال آرام” اطمینان حاصل کند، احتمالاً با این که جوو پست CFO را که به تازگی تخلیه شده است، پیشنهاد کند.

رابرتز ادعا می‌کند که با وجود کناره‌گیری از سمت مدیر مالی، همچنان “به‌طور باورنکردنی در وب 3 صعودی است”.

قابل ذکر است که استعفای رابرتز در همان روزی صورت گرفت که یکی دیگر از مدیران OpenSea استعفای خود را اعلام کرد.

در پستی در لینکدین در 7 اکتبر، معاون توسعه تجارت OpenSea، رایان فوتی، پس از 18 ماه در شرکت NFT، بازنشستگی خود را اعلام کرد.

فوتی گفت که این شرکت از زمان کار در زیرزمین یکی از بنیانگذاران الکس آتاالله راه طولانی را پیموده است و برای “دوستان” او آرزوی بهترین ها را دارد.

مربوط: OpenSea به کاربران امکان می دهد لیست ها و خریدهای انبوه NFT را ارسال کنند

هر دو رابرتز و فوتی آخرین مدیران ارزهای دیجیتال هستند که در بحبوحه رکود بازار از سمت خود کناره گیری کرده یا نقش های مشاوره ای را بر عهده می گیرند.

حجم معاملات NFT با 98 درصد کاهش به 114.4 میلیون دلار از 6.2 میلیارد دلار در پایان ژانویه رسید.

بازار NFT نیز ضربه خورده است و کارکنان خود را 20 درصد در ماه جولای کاهش داد و شاهد کاهش قابل توجهی در حجم معاملات روزانه بود.

کل بازار در ماه مه از صخره ای سقوط کرد، زیرا بازار خرس کریپتو ادامه داشت.

دیگر مدیران بلندپایه‌ای که اعلام بازنشستگی کردند شامل برت هریسون، رئیس‌جمهور FTX ایالات متحده، جسی پاول، مدیرعامل کراکن، مایکل تالر، مدیر عامل MicroStrategy و مایکل مورو، مدیرعامل جنسیس تریدینگ، خواهند بود.

نویسنده: Stephen Katte

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا