🚨 اخبار ارز دیجیتال

OpenAI ChatGPT Enterprise را معرفی کرد – چهار برابر نسخه مصرف کننده

OpenAI همچنین مدعی افزایش استانداردهای حریم خصوصی و امنیتی است و دو برابر سریعتر از GPT-4 است.

OpenAI، خالق ابزار هوش مصنوعی ChatGPT، ChatGPT Enterprise را منتشر کرده است، نسخه ای سریع تر، ایمن تر و قدرتمندتر از چت ربات سازمانی خود.

در پستی در ۲۸ آگوست، این شرکت توضیح داد که ChatGPT Enterprise دسترسی نامحدود به GPT-4 را با سرعت عملکرد تا ۲ برابر فراهم می کند و می تواند ۳۲۰۰۰ پنجره زمینه توکن را برای ورودی مدیریت کند.

یک نشانه مربوط به حدود ۴ کاراکتر متن انگلیسی است، بنابراین مدل ۳۲۰۰۰ می تواند حدود ۲۴۰۰۰ کلمه متن را در یک ورودی مدیریت کند. این تقریباً چهار برابر GPT-4 استاندارد است.

OpenAI می‌گوید ChatGPT Enterprise از داده‌های شرکتی برای آموزش مدل‌های OpenAI استفاده نمی‌کند و با SOC 2، استاندارد مدیریت داده‌های مشتری، که استانداردهای حریم خصوصی و امنیتی GPT-4 را نیز بهبود می‌بخشد، مطابقت دارد.

OpenAI گفت که محصول سازمانی به دنبال «تقاضای بی‌سابقه» برای محصول ChatGPT خود از زمان عرضه آن در ۳۰ نوامبر عرضه شد و گفت که بیش از ۸۰ درصد از شرکت‌های Fortune 500 تا حدی از ابزار هوش مصنوعی استفاده کرده‌اند.

“[They] ما از ChatGPT برای ایجاد ارتباطات واضح‌تر، تسریع در انجام وظایف کدنویسی، یافتن سریع‌تر پاسخ به سؤالات پیچیده تجاری و توانمندسازی کار خلاقانه استفاده می‌کنیم. ”

مربوط: آکادمیک بر سر ادعاهای ChatGPT مبنی بر تعصب سیاسی گرایش چپ به انشعاب افتاد

OpenAI همچنین در حال کار بر روی ابزارهای کسب و کار سلف سرویس است که می تواند دانش ChatGPT را به داده های سازمانی گسترش دهد.

شرکت‌های ارزهای دیجیتال به آزمایش هوش مصنوعی به عنوان راهی برای حل مشکلات بی‌شمار، از مبارزه با تغییرات آب‌وهوایی گرفته تا افزایش شفافیت در صنعت موسیقی و تضمین حفظ حریم خصوصی داده‌ها در زنجیره، ادامه می‌دهند.

مجله: AI Eye: اپل هوش مصنوعی جیبی می‌سازد، تجارت موسیقی Deepfake، GPT-4 را هیپنوتیزم می‌کندنویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا