اخبار ارز دیجیتال

صرافی کریپتو انتاریو محدودیت سالانه ۳۰۰۰۰ دلاری را برای خرید آلت کوین اعمال می کند

به گفته یکی از صرافی‌ها، محدودیت‌های خرید جدید برای «حمایت از سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال» و «آگاهی بیشتر آنها از خطرات» مرتبط با دارایی‌های کریپتو است.

صرافی‌های ارزهای دیجیتال مستقر در کانادا Bitbuy و Newton اعلام کرده‌اند که در تلاشی برای «حمایت از مصرف‌کنندگان» در بحبوحه مقررات تشدید شده، «کوین‌های محدود» کاربران مستقر در انتاریو را مسدود خواهند کرد. ما یک «محدودیت خرید» ۳۰۰۰۰ دلار کانادا (CAD) در هر را اعمال می‌کنیم. سال

نیوتن، یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در تورنتو، در ماه آگوست اعلام کرد که پس از ثبت نام در کمیسیون اوراق بهادار انتاریو و تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار در سایر استان‌ها و مناطق کانادا، تغییرات جدیدی ایجاد کرده است.

این تغییرات برای محافظت از سرمایه‌گذاران رمزارز مانند شما و اطمینان از آگاهی سرمایه‌گذاران از خطرات مرتبط با سرمایه‌گذاری در دارایی‌های کریپتو است.»

بر اساس تغییرات جدید، معامله‌گران ارز دیجیتال مستقر در انتاریو در نیوتن و دیگر پلتفرم‌های ارز دیجیتال کانادا، می‌توانند بیت کوین (BTC)، بیت‌کوین کش (BCH)، اتریوم (ETH) و لایت کوین (LTC) را معامله کنند.

نیوتن در ادامه تصریح کرد که اگر معامله‌گری یک سکه محدود را بخرد و سپس آن را بفروشد، مبلغ فروش از حد کسر می‌شود. محدودیت ها هر ۱۲ ماه از اولین خرید سکه های محدود بازنشانی می شوند.

محدودیت خرید به این معنی است که پلتفرم کریپتو مشمول مقررات تعیین شده توسط کمیسیون اوراق بهادار انتاریو (OSC) شده است زیرا روز چهارشنبه اعلام کرد که رسماً به عنوان یک “فروشنده محدود” در انتاریو ثبت نام کرده است. .

سایر تغییرات با هدف حمایت از مصرف‌کننده شامل «نظرسنجی معاملاتی» است که صرافی‌ها را ملزم می‌کند تا اطلاعاتی را از کاربران در مورد تجربه و دانش سرمایه‌گذاری گذشته خود در ارزهای دیجیتال، وضعیت مالی و تحمل ریسک جمع‌آوری کنند. این باید تکمیل شود تا جمع آوری کمک مالی ادامه یابد. معاملات روی حساب و پلتفرم شما.

صرافی‌های کریپتو همچنین زمانی که پرتفوی‌هایشان سطوح زیان‌هایی را دریافت می‌کنند که در نظرسنجی‌ها رضایت‌بخش اعلام کرده‌اند، اعلان‌هایی را برای معامله‌گران ارسال می‌کنند.

صرافی ارز دیجیتال کانادایی Bitbuy نیز محدودیت‌های خرید مشابهی را در اوایل سال جاری تأیید کرد، با محدودیت‌های مشابه در منیتوبا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند، لابرادور، نوا اسکوشیا، جزیره پرنس ادوارد، سرزمین‌های شمال غربی و نوناووت. اشاره کردم که این محدودیت برای کاربران در قلمرو نیز اعمال می‌شود. ، یوکان. .

مانند نیوتن، بیت‌بی از معامله‌گران می‌خواهد تا یک نظرسنجی را تکمیل کنند تا مشخص شود که آیا سرمایه‌گذار به عنوان یک سرمایه‌گذار خرده‌فروش، معتبر یا پیچیده واجد شرایط است یا خیر. با این حال، سرمایه گذاران خرد مشمول محدودیت خرید ۳۰۰۰۰ دلار هستند، در حالی که سرمایه گذاران معتبر دارای محدودیت خرید ۱۰۰،۰۰۰ دلار و سرمایه گذاران معتبر محدودیت خرید ندارند.

نیوتن به معامله گران تصویری از آنچه که در زمان اجرایی شدن قوانین جدید باید انتظار داشته باشند، ارائه کرده است.

منبع: نیوتن

انتاریو به تنهایی نزدیک به ۴۰ درصد از جمعیت کانادا را تشکیل می دهد و تورنتو یک مرکز بزرگ شهری است.

نیوتن گفت که هر استان و قلمرو کانادا، تنظیم کننده اوراق بهادار خود را دارد که مجموعاً مدیران اوراق بهادار کانادا (CSA) را تشکیل می دهند.

مربوط: Crypto Cleanup: چقدر اجرای آن خیلی زیاد است؟

حمایت از مصرف کننده تنها تمرکز تنظیم کننده های کانادا نیست. در آوریل ۲۰۲۱، مشترک المنافع کانادا اعلام کرد که تحت بررسی قانونی در بخش مالی، با تمرکز ویژه بر بهبود ثبات و امنیت ارزهای دیجیتال و ایجاد یک ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) قرار خواهد گرفت.

نیوتن که خود را به‌عنوان «پلت‌فرم تجارت ارزهای ارزان‌قیمت مورد اعتماد کانادا» معرفی می‌کند، در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد و در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های کانادا است. ۱۰۰۰۰۰ کاربر در فوریه ۲۰۲۱.نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا