اخبار ارز دیجیتال

CZ می گوید از 7000 کارمند Binance در لینکدین، تنها حدود 50 نفر پروفایل های واقعی هستند.

کلاهبرداری‌های ارزهای دیجیتال لینکدین معمولاً با پیشنهادهای فهرست توکن ناخواسته از سوی کاربران لینکدین که ادعا می‌کنند از صرافی‌های معتبر ارزهای دیجیتال هستند، شروع می‌شود.

بر اساس یک پست توییتری در روز یکشنبه توسط Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس، که با نام CZ نیز شناخته می شود، از 7000 کاربر لینکدین که ادعا می کنند کارمندان بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان هستند، کاربران واقعی عبارتند از: فقط حدود 50 نفر. یکی از مدیران کریپتوکارنسی از فقدان سیستم تایید هویت واقعی لینکدین ابراز تاسف کرد. بگو:

«ای کاش لینکدین قابلیتی داشت که شرکت‌ها می‌توانستند افراد را تأیید کنند، به همین دلیل است که تعداد زیادی کلاهبردار «هی، من مسئول لیست هستم» در لینکدین وجود دارد. مراقب باش. “

کلاهبرداری‌های رمزنگاری لینکدین معمولاً به عنوان درخواست‌های ناخواسته مدیران صرافی رمزنگاری به سهامداران پروژه برای لیستی از توکن‌های بالقوه شروع می‌شوند. نمایه ها به طور ماهرانه ای ساخته شده اند تا سال ها تجربه در این صنعت را نشان دهند و چندین اتصال (در برخی موارد تا 500 یا بیشتر) را نشان دهند تا تصویر واضحی از مشروعیت به دست آورند.

پیشنهادهای لیست ناخواسته از اعضای لینکدین که ادعا می کنند از Bithumb هستند.منبع: Son Chigen

پس از پیدا شدن قربانی، کلاهبرداران سندی را از طریق ایمیل یا تلگرام ارسال می‌کنند که حاوی جزئیات فرآیند فهرست‌بندی به همراه سپرده اولیه مورد نیاز برای «سرویس» است. با این حال، به محض اینکه قربانی دارایی های دیجیتال درخواستی را به آدرس سپرده منتقل می کند، کلاهبرداران تمام تماس ها را قطع کرده و وجوه را به جیب می زنند.

اسناد جعلی فهرست شده Bitfinex که ادعا می کنند 250000 USDT سپرده دارند برای شروع فرآیند مورد نیاز است. منبع: Son Chigen

صرافی های قانونی معمولاً نیازی به سپرده اولیه یا کارمزد فهرست ندارند. درعوض، یک تیم دقت لازم، رمز بالقوه برای امنیت، انطباق، چارچوب قانونی و کاربرد کلی پروژه را بررسی می‌کند و سپس جلسه‌ای را با صادرکننده دارایی برای بحث در مورد مراحل بعدی برنامه‌ریزی می‌کند. بسته به اندازه پروژه، توسعه دهندگان می توانند روزانه با پیشنهادهای به اصطلاح فهرست جعلی مواجه شوند.

پیشنهاد فهرست نویسی جعلی Binance.US. منبع: Son Chigenنویسنده: Zhiyuan Sun

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا