اخبار ارز دیجیتال

یک سوم از 115 میلیون کاربر کریپتو در هند نگران مقررات هستند

تحقیقات KuCoin تخمین می‌زند که حدود 115 میلیون هندی در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند، اما بسیاری از آنها همچنان نگران موضع دولت در این بخش هستند.

بر اساس داده های جدید، علیرغم نگرش منفی تاریخی دولت نسبت به این بخش، اکنون هند خانه حدود 115 میلیون سرمایه گذار ارزهای دیجیتال است.

آخرین شاخص تعداد کاربران هندی از صرافی ارزهای دیجیتال KuCoin می‌آید که نتایج مطالعه «Into The Cryptoverse India Report» خود را در 23 آگوست منتشر کرد. تخمین زده می شود 115 میلیون کاربر ارزهای دیجیتال حدود 15 درصد از جمعیت سالخورده هند را تشکیل می دهند. بین 18 تا 60

نکته مهم این بود که 33 درصد از پاسخ دهندگان در نظرسنجی نگران مقررات مبهم دولتی بودند که می توانست سرمایه گذاران بالقوه را منصرف کند. نگرانی های امنیتی نیز مشهود بود، به طوری که 26 درصد نگران هک یا سوء استفاده و 23 درصد نگران از دست دادن پول در صورت وقوع یک حادثه امنیتی بودند.

این گزارش بر اساس نمونه ای از 2042 بزرگسال هندی بین 18 تا 60 سال است که بین اکتبر 2021 و ژوئن 2022 مورد بررسی قرار گرفتند. بنابراین.

موانع بر سر راه ادامه پذیرش و ورود کاربران جدید با ملاحظات آموزشی، نظارتی و امنیتی گسترده، نگرانی اصلی شهروندان کشور است. 41 درصد از پاسخ دهندگان اعتراف کردند که نمی دانستند در کدام ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنند و 37 درصد نیز مدیریت ریسک پرتفوی را دشوار می دانستند. علاوه بر این، 21 درصد از پاسخ دهندگان اطلاعات کمی از نحوه عملکرد ارزهای دیجیتال داشتند.

مربوط: وزیر دارایی می گوید که هند برای تعیین آینده رمزنگاری به همکاری جهانی نیاز دارد

بخش رو به رشدی از کاربران ارزهای دیجیتال در هند زیر 30 سال سن دارند و 39 درصد از سرمایه گذاران بین 18 تا 30 سال در سه ماهه اول سال 2022 شناسایی شده اند. ارز دیجیتالی که بازده سرمایه گذاری بالاتری نسبت به دارایی های سنتی دارد.

کوین تلگراف با جانی لیو، مدیرعامل KuCoin تماس گرفته است تا یافته های گزارش هند را فاش کند. وی اذعان کرد که تعداد کاربران ارزهای دیجیتال در کشور “تأیید انتظارات” است. با توجه به اینکه هند پرجمعیت‌ترین کشور جهان است و دارای یک طبقه متوسط ​​با فن‌آوری است که به سرعت در حال توسعه است، لیو معتقد است که طبقه سرمایه‌گذارانی که در ارزهای رمزنگاری شده فعالیت می‌کنند به نسبت قوی‌تر خواهند شد.

علیرغم اینکه مواضع دولت بر احساسات بازار کریپتوهای محلی تأثیر می گذارد، مردم همچنان به ابزارهای جدید ذخیره و تولید ارزش علاقه نشان می دهند.

لیو همچنین اشاره کرد که نگرانی‌های نظارتی تنها عاملی نیست که بر پذیرش آتی ارزهای دیجیتال در کشور تأثیر می‌گذارد، بلکه تنها یکی از عوامل مؤثر بر نرخ‌های کاربران جدید در صنعت است.

مدیرعامل KuCoin همچنین پیشنهاد کرد که جمعیت عظیم هند تنها با اطلاع از موارد استفاده بالقوه برای ارزهای دیجیتال و فناوری زیربنایی، شاهد پذیرش گسترده ای خواهند بود.

“مشکل عدم آگاهی کلی از پتانسیل ارزهای دیجیتال است. با آگاهی بیشتر هندی ها از ارزهای دیجیتال، پروژه های به اندازه کافی قدرتمند معرفی می شوند و ممکن است با استفاده گسترده تر از ارز، چیزهای مجازی تغییر کنند.”

گزارش KuCoin در هند تصویر مثبتی از رشد پذیرش ارزهای دیجیتال در هند ترسیم می کند، اما اختلاف نظرهای آشکار در موضع دولت در مورد این بخش همچنان مانع است. سود مشمول مالیات 30 درصدی بود که به طور گسترده مورد انتقاد قرار گرفت، اما کاربران نیز مشمول آن هستند. به ازای هر تراکنش 1 درصد مالیات.

بر اساس داده‌های صرافی‌های هند، تأثیر این قانون جدید این است که حجم معاملات به‌دلیل قوانین مالیاتی اعمال‌شده بر معاملات ارزهای دیجیتال به میزان قابل‌توجهی کاهش یافته است.

نویسنده: Gareth Jenkinson

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا