اخبار ارز دیجیتال

یک کیف پول رمزنگاری 114 سکه میم سایه دار در دو ماه صادر کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

به گفته ZachXBT، یک کلاهبردار به طور خاص حدود 114 پروژه را تنها در 45 روز گذشته راه اندازی کرده است.

به گفته محققان ارزهای دیجیتال، کلاهبرداران ارزهای دیجیتال در دو ماه گذشته انتشار میم کوین های جعلی را افزایش داده اند.

بر اساس تحقیقات شرکت تحقیقاتی بلاک چین ZachXBT، یک آدرس به طور خاص ظاهراً «۱۱۴ کلاهبرداری memecoin» را تنها در ۴۵ روز گذشته راه اندازی کرده است.

در یک تاپیک توییتر در 26 آوریل، ZachXBT حرکت آدرس های کیف پول را ردیابی کرد. 0x739c58807B99Cb274f6FD96B10194202b8EEfB47، بیان می کند که “هر بار وجوه سرقت شده از کلاهبرداری دقیقاً به همان آدرس سپرده ارسال می شود.”

ZachXBT در پاسخ به این نظر افزود: “مطمئنم تعداد بیشتری وجود دارد. اینها فقط به آن آدرس سپرده ارسال شده اند (می خندد).

کارآگاهان مستقل بلاک چین ارقام مالی را محاسبه کرده اند که نشان می دهد این فعالیت های کلاهبرداری ادعا شده چقدر درآمد داشته است زیرا کلاهبرداران مورد بحث از چندین کیف پول برای تقسیم وجوه خود استفاده می کردند. من نتوانستم.

Memecoin ها توکن های رمزنگاری الهام گرفته شده از جوک ها و میم های محبوب اینترنتی و ساخته شده اند، اما به طور کلی هیچ کاربردی جدی یا موارد استفاده در آینده را ارائه نمی دهند.

با این حال، @lucrafund همچنین تحقیقات و اسکرین‌شات‌هایی را انجام داد که نشان می‌دهد «مغیر جنایتکار» برخی از وجوه دزدیده شده را به یک آدرس coinbase ارسال کرده است، و یک شناسه شخصی ذاتی مهم را ارائه می‌کند.

یک کارآگاه ناشناس در پاسخ به این سوال که چرا ZachXBT معتقد است این فعالیت هنوز توسط Coinbase پرچم گذاری نشده است، گفت که وجوه به طور کلی در “مقدارهای کوچک در یک زمان” ارسال می شود و ممکن است تشخیص آن دشوار باشد. من پیشنهاد کردم که نه.

در 27 آوریل، کاربر توییتر @CoinGurruu موضوع مشابهی را منتشر کرد که آدرس کیف پول کلاهبردار ادعایی 0xCc16D5E53C1890B2802d5441d23639CAc6cd646F را برجسته می کرد.

آنها نوشتند: “این توسعه دهندگان کار خارق العاده ای انجام می دهند. لطفاً به Etherscan برچسب بزنید و با پول خود به جیب آنها خیانت نکنید. دیوانگی مطلق.”

در یکی دیگر از موارد جدید این هفته، ZachXBT نیز ظاهرا پیدا شده است یک کلاهبردار دیگر از طریق آدرس کیف پولی که روی پشتش خالکوبی شده بود.

مربوط: قدرت هوش مصنوعی در memecoins: انقلابی جدید در فضای کریپتو

کاربر توییتر @NazareAmarga یا گابریل مارکز گفته می‌شود که یک memecoin مخرب راه‌اندازی کرده است که قصد دارد صاحبان پروژه NFT قانونی Nakamigos را فریب دهد.

به گفته ZachXBT، یک آدرس کیف پول خالکوبی شده توسط Marques که در پست‌های رسانه‌های اجتماعی آنلاین دیده می‌شود، به شدت درگیر کلاهبرداری است که گفته می‌شود حدود ۱۱۰ هزار دلار اتر (ETH) به دست آورده است.

مجلات: Crypto Twitter Hall of Flame، Gabriel Haines: Shirtless Shit Posts and Hunting for SBF in Meme Streetنویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا