اخبار ارز دیجیتال

Ominous Solana Technical پیشنهاد می کند که قیمت SOL تا سپتامبر ۳۵٪ کاهش یابد

سولانا از روندهای موجود در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال پیروی می کند و در عین حال با نگرانی های مربوط به قطع شدن مکرر شبکه و متمرکز شدن مبارزه می کند.

سولانا (SOL) در هفته‌های آتی به دلیل یک راه‌اندازی بازگشت نزولی کلاسیک در معرض خطر اصلاح قیمت قابل‌توجه است.

۳۵٪ تعدیل قیمت SOL اول است؟

در نمودار سه روزه، قیمت SOL یک گوه صعودی را ترسیم کرده است که دو خط روند صعودی موازی و یک خط روند همگرا و همچنین کاهش حجم معاملات را تایید می کند.

افزایش گوه معمولاً منجر به شکست می شود و پس از شکسته شدن قیمت دارایی به زیر خط روند نزولی برطرف می شود. اگر قیمت از یک سناریوی شکست پیروی کند، می تواند با حداکثر فاصله بین خطوط روند بالایی و پایینی گوه کاهش یابد.

همانطور که در نمودار زیر می بینید، SOL تا شکستن فاصله دارد، اما در محدوده گوه نزولی معامله می شود. این توکن چشم به عقب نشینی فوری از خط روند بالایی گوه دارد، با هدف نزولی آزمایشی در خط روند پایین در حدود ۴۵ دلار.

نمودار قیمت ۳ روزه برای SOL/USD.منبع: Trading View

با افزایش حجم معاملات، در صورت شکسته شدن قیمت به زیر خط روند پایین، خطر سقوط تا ۳۰ دلار وجود دارد. این به معنای کاهش ۳۵ درصدی قیمت تا سپتامبر است.

برعکس، عقب نشینی از خط روند پایین می تواند به سرعت به تاج گوه نزدیک به ۵۳.۵۰ دلار منجر شود.

اگر SOL به میانگین متحرک نمایی ۵۰-۳ بعدی (EMA 50-3D؛ موج قرمز) نزدیک به ۵۸ دلار برسد، یک شکست قاطع در بالای خط روند بالایی، تنظیم معکوس نزولی را باطل می کند.

مبارزه با FUD

راه‌اندازی خرابی گوه صعودی Solana به نظر می‌رسد که با مجموعه‌ای از رویدادهای منفی، از جمله قطع‌های مکرر شبکه، نگرانی‌های متمرکزسازی، و سوء استفاده‌های گسترده که کیف پول‌های سولانا را هدف قرار می‌دهند، مبارزه می‌کند.

با وجود این، SOL در ماه اوت نزدیک به ۴۰ درصد افزایش یافت. این منعکس کننده سایر دارایی های رمزنگاری است که از ابتدای ماه به طور میانگین حدود ۱۱ درصد بوده است.

بخشی از سود سولانا نیز پس از آن به دست آمد که تیم به سرعت فاش کرد که ارائه‌دهنده کیف پول Web3، اسلوپ، تنها مسئول ۸ میلیون دلار بهره برداری از کیف پول‌های ارزهای دیجیتال، از جمله سولانا است.

به طور مشابه، سولانا اولین “گزارش سلامت اعتبارسنجی” خود را در ۱۰ اوت منتشر کرد و در پاسخ به اتهاماتی مبنی بر متمرکز بودن شبکه اش. براساس گزارش‌ها، بلاک چین اثبات تاریخ (PoH) سولانا بیش از ۱۹۰۰ گره تولید کننده بلاک در سراسر جهان دارد.

این گزارش می افزاید که نزدیک به ۸۸ درصد از این گره ها توسط نهادهای مستقل اداره می شوند.

نمودار روزانه SOL/USD.منبع: Trading View

علاوه بر این، توسعه دهندگان Solana بر روی اجرای اولیه سری نسخه بتا نسخه ۱.۱۰ شبکه اصلی در ماه مه تمرکز کردند، و بسته های QUIC و کیفیت خدمات (QoS) را از طریق وزن سهام و اولویت بندی قیمت برای افزایش پتانسیل محافظت از شبکه در برابر قطعی های فاجعه بار معرفی کردند.

مطالب مرتبط: آیا SOL شما ایمن است؟ آنچه در مورد هک Solana می دانیم | اکنون در گزارش بازار بیابید

جیمز تراتمن محقق مساری گفت: گزارش سولانا Q2 او.

استفاده از شبکه سولانامنبع: Messari/Solscan

تراکنش‌های سولانا در هر ثانیه (TPS) نیز بهبود یافته است و از ۷۰۰ در هنگام قطع شبکه به بیش از ۳۰۰۰ رسیده است که بالاترین رقم پس از انتشار نسخه ۱.۱۰ است. تراتمن افزود:

“اگر اجرای نسخه ۱.۱۰ و نسخه های بعدی به ارتقای ثبات همراه با موفقیت استراتژی رشد اکوسیستم ادامه دهد، احتمالاً اصول اساسی در جهت مثبتی حرکت خواهند کرد و همچنین ارزش شبکه نیز ممکن است.”

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Yashu Gola

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا