اخبار ارز دیجیتال

Okcoin سپرده های دلاری را به دنبال بسته شدن بانک امضا متوقف می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

برداشت USD در Okcoin تحت تأثیر این تعلیق قرار نمی گیرد.

طبق یک توییت در ۱۳ مارس توسط مدیر عامل Okcoin، هانگ فانگ، شعبه ایالات متحده صرافی ارزهای دیجیتال OKX گفت: قرار گرفتن در معرض بیماری به بانک فناوری منحل شده بانک سیلیکون ولی (SVB). با این حال، فونگ گفت که انتقال‌های سیمی دلاری Okcoin و سپرده‌های ACH به دلیل مداخله نظارتی در Signature Bank، شریک اصلی Okcoin برای تراکنش‌های مشتریان به دلار، «فوراً به حالت تعلیق درآمدند».

در ۱۲ مارس، رگولاتورهای ایالتی نیویورک، Signature Bank، یک موسسه مالی پیشرو فیات را با استناد به «استثنای ریسک سیستمی» پس از فروپاشی SVB، بستند. فانگ نوشت، علاوه بر تعلیق سپرده‌های دلاری، «خدمات فروشگاه‌ها نیز موقتاً تعلیق خواهند شد» از جمله ویژگی‌های خرید سریع و اشتراک. اوک کوین همچنین گفت که این تعلیق شامل «تجارت کارت اعتباری ارزهای دیجیتال» و «معامله دلار و جفت‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال» می‌شود.

در پاسخ به سوالات کاربران، آقای فانگ تصریح کرد که “همه شرکت ها و وجوه همه مشتریان امن است” و “برداشت دلار آمریکا تاثیری نخواهد داشت.” سرعت پردازش منوط به عملیات بانکی است. همه عملکردهای سپرده/برداشت ارز دیجیتال، از جمله عملکرد استیبل کوین وابسته به دلار، دست نخورده باقی خواهند ماند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که تعلیق به سپرده‌های دلاری محدود می‌شود، زیرا سایر روش‌های سپرده گذاری فیات، مانند روش‌هایی که به یورو ساخته شده‌اند، تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت.

“تیم ما سخت در حال کار بر روی کانال ها و راه حل های جایگزین در زمان واقعی است، اما ما از زمان آغاز به کار خود شاهد زمان های بسیار بدتری بوده ایم. اگر این آخر هفته چیزی به ما آموخت، این من هستم. این برای آینده ای که در حال ساختن آن هستیم مهم است. تعهد ما. برای تو تغییر نکرده است.”

این بانک امضاکننده دوستدار رمزنگاری فاش کرده است که شریک کلیدی تعدادی از شرکت‌های رمزنگاری از جمله Coinbase، Celsius و Paxos است و موجودی در بانک دارد. رگولاتورهای فدرال ایالات متحده گفته اند که سپرده گذاران Signature Bank پس از بسته شدن موجودی خود را به طور کامل دریافت خواهند کرد.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا