اخبار ارز دیجیتال

آزمایشگاه‌های آف‌چین، آزمایشگاه‌های پریسماتیک تیم توسعه هسته اتریوم را خریداری کرد

از طریق این تراکنش، Offchain Labs امیدوار است که آینده ای پایدار برای اتریوم از طریق ارتباط و همکاری مستقیم بین تیم هایی که در هر دو لایه توسعه می یابند، بسازد.

آزمایشگاه Prysmatic، یکی از تیم‌های توسعه اصلی پشت ادغام اتریوم (ETH)، توسط Offchain Labs، توسعه‌دهندگان شبکه Ethereum Layer 2 Arbitrum خریداری شده است.

شرایط مالی این معامله، که آزمایشگاه‌های آف چین در یک پست وبلاگی در 13 اکتبر اعلام کردند، فاش نشدند، اما خاطرنشان کردند که آزمایشگاه‌های پریسماتیک به دلایل زیادی تصمیم گرفتند به آزمایشگاه‌های آف‌چین بپیوندند، اما عمدتاً به دلیل همسویی هسته اصلی بود. اعتقادات دو شرکت .

رائول جردن، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه پریزماتیک، گفت که این حرکت “تیم واحدی قوی تر از مجموع تیم های فردی آن ایجاد می کند.”

جردن گفت: “ادغام با Offchain Labs به عنوان یک تیم اتریوم کاملا منطقی است زیرا ما نرم افزار را به طور گسترده در Go توسعه می دهیم و به طور کامل با موفقیت اتریوم انگیزه داریم و در دسترس دیگران قرار گرفته ایم. زیرا ما بر ارسال نرم افزار با کیفیت به جهان تمرکز کرده ایم.” .

Offchain Labs استدلال می کند که آینده ETH به لایه 1 برای اجماع و در دسترس بودن داده ها و لایه 2 برای اجرا و مقیاس پذیری بستگی دارد، و کسب آزمایشگاه Prysmatic گامی در این دو زمینه است. گامی به سوی یکپارچه سازی تخصص است.

با وجود اینکه تیم آزمایشگاه پریزماتیک رسماً به آزمایشگاه‌های آف‌چین ملحق شده است، “کار آنها بدون وقفه ادامه خواهد داشت” و کار آنها بر روی نرم‌افزار مشتری گره اتریوم زیر چتر Offchain توسعه می‌یابد.

آنها هنوز هم در حال توسعه Prysm به عنوان یک مشتری کاملاً متن باز و اجماع خنثی هستند و اشتراک گذاری داده EIP-4844 را در حال تولید دارند.

این پست با اشاره به همکاری های احتمالی آینده بین دو تیم به پایان می رسد.

ما چندین ابتکار مشترک دیگر داریم که قصد داریم با هم روی آنها کار کنیم تا توسعه L1 و L2 را تسریع کنیم.

مربوط: Offchain Labs Arbitrum One Mainnet را راه اندازی کرد و 120 میلیون دلار سرمایه را تضمین کرد

Prysmatic Labs، یکی از تیم‌های مهندسی اصلی پشت Merge، Prysm را ساخت، مشتری پیشرو اجماع ETH که در حال حاضر اجماع اثبات سهام اتریوم را تقویت می‌کند.

Offchain Labs یک شرکت مستقر در پرینستون با پشتوانه سرمایه‌گذاری است که در حال توسعه Arbitrum، مجموعه فناوری مقیاس‌پذیری اتریوم با دو زنجیره زنده Arbitrum One و Arbitrum Nova است.

نویسنده: Stephen Katte

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا