اخبار ارز دیجیتال

NYDIG 720 میلیون دلار افزایش می دهد زیرا موجودی بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است

پرونده های SEC نشان دهنده قصد NYDIG برای جمع آوری 720 میلیون دلار است، در حالی که یک بیانیه مطبوعاتی اخیر نشان دهنده تعهد این شرکت به HODLing است.

بازار نزولی یکی از بزرگترین بازارهای صعودی بیت کوین (BTC) را متوقف نکرده است. ترازهای گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک (NYDIG) در سه ماهه سوم سال جاری به رکورد بالایی رسید. علاوه بر این، بایگانی در بورس اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) می تواند قصد اضافه کردن بیت کوین به ترازنامه گروه را نشان دهد.

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، موجودی بیت کوین NYDIG “تقریباً 100٪ نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، با درآمد 130٪ در سه ماهه دوم و حتی بیشتر از زمانی که این شرکت کتابهای خود را در سه ماهه سوم می بندد.” این شرکت بیش از هر زمان دیگری بیت کوین ذخیره می کند، حتی اگر بیت کوین تا سال 2022 به افت بیشتر ادامه دهد.

علاوه بر این، طبق پرونده های اصلاح شده SEC، این گروه 720 میلیون دلار برای صندوق های بیت کوین نهادی جمع آوری کرده است. 59 سرمایه گذار به طور متوسط ​​هر کدام بیش از 12 میلیون دلار کمک کردند.

در این پرونده آمده است که SEC “لزوماً اطلاعات موجود در این پرونده را بررسی نکرده و دقیق یا کامل بودن آن را مشخص نکرده است.”

NYDIG راه حل های ذخیره سازی سرد را برای سرمایه گذاران نهادی و افراد با ارزش خالص بالا ارائه می دهد. این گروه که خود را “شرکت بیت کوین” می نامد، چندین بار رد صندوق های قابل معامله در بورس توسط SEC را تحمل کرده است.

مربوط: تقاضای سازمانی در میان بازار نزولی به افزایش خود ادامه می دهد – مدیر عامل BitMEX

این گروه به ترویج همه جنبه های پذیرش بیت کوین ادامه می دهد و اخیراً به کارکنان شرکت های شرکت کننده اجازه می دهد حقوق خود را به بیت کوین دریافت کنند. یک بیانیه مطبوعاتی اخیر تاکید مجدد بر شبکه لایتنینگ را برجسته کرد و گفت: “اکنون زمان رعد و برق است.”

حرکت NYDIG برای سرعت بخشیدن به توسعه شبکه لایتنینگ از تصمیم شرکت هوش تجاری MicroStrategy پیروی می کند. رئیس اجرایی این گروه، مایکل سیلر، اخیراً یک آگهی شغلی برای توسعه دهندگان LN اعلام کرده است.

رهبری NYDIG با این خبر تجدید شد. تجاس شاه و نیت کنراد به ترتیب مدیرعامل و رئیس خواهند شد، در حالی که مدیرعامل رابرت گاتمن و رئیس جمهور یان ژائو از سمت خود کناره گیری می کنند اما در شرکت مادر NYDIG، Stone Ridge Holdings Group باقی می مانند.

نویسنده: Joseph Hall

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا