اخبار ارز دیجیتال

بانک سرمایه‌گذاری نیویورک می‌گوید «زمستان ارز دیجیتال به پایان رسیده است»، چشم‌انداز صعودی برای کوین‌بیس


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

تحلیلگران بانک سرمایه گذاری نیویورک HC Wainwright می گویند که کوین بیس موقعیت منحصر به فردی برای سود بردن از بازار گاوی ارزهای دیجیتال آینده دارد.

تحلیلگران HC Wainwright، یک بانک سرمایه گذاری برجسته مستقر در نیویورک، پایان «زمستان ارزهای دیجیتال» را اعلام کردند.

این بانک پوشش خود از صرافی رمزارز ایالات متحده Coinbase را با رتبه «خرید» باز کرده است و می‌گوید این شرکت از صنعت رو به رشد ارزهای دیجیتال در سراسر جهان بهره می‌برد.

در یادداشتی که در ۲۶ آوریل برای سرمایه گذاران ارسال شد، مایک کولونز، تحلیلگر Wainwright، گفت که قیمت بیت کوین (BTC) 67 درصد افزایش یافت که باعث افزایش قیمت کلی ارزهای دیجیتال از سال تا به امروز شد. ما شاهد افزایش ۴۵ درصدی در (YTD) بودیم.

به گفته تحلیلگران، بازار احتمالا وارد چرخه صعودی بعدی قیمت بیت کوین شده است، که در طول تاریخ به دلیل افزایش قابل توجه ارزش بازار ارزهای دیجیتال، افزایش پذیرش توسط خرده فروشان و موسسات بوده است و منجر به افزایش حجم معاملات شده است.

“زمستان دخمه تمام شد، بهار آمد.”

با توجه به اینکه کوین بیس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال فهرست شده در جهان است، Colonnese اضافه کرد که کوین بیس “وضعیت منحصر به فردی برای بهره مندی از اقتصاد بزرگ و به سرعت در حال رشد جهانی ارزهای دیجیتال دارد.” در نتیجه، شرکت سرمایه گذاری انتظار دارد که این شرکت بازار خود را گسترش دهد. تا پایان سال ۲۰۲۳ سهم خود را در بخش ارزهای دیجیتال به دست آورید.

قیمت سهام سالانه Coinbase (COIN). منبع: Trading View.

Colonnese هدف قیمتی ۷۵ دلار برای هر سهم برای سهام کوین بیس (COIN) تعیین کرده است که نسبت به قیمت فعلی معاملاتی آن ۵۳.۸۹ دلار، نزدیک به ۴۰ درصد افزایش یافته است.

او توضیح داد که هدف قیمت جدید مبتنی بر انتظارات است که کوین‌بیس همچنان از «ادامه روند صعودی قیمت ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳» بهره می‌برد.

برای توجیه بیشتر هدف قیمت ۷۵ دلاری، Colonnese گفت که صرافی ارزهای دیجیتال دارای “پایگاه کاربری قوی” از ۱۱۰ میلیون کاربر تأیید شده و ۸.۳ میلیون کاربر فعال در ۱۰۰ کشور است.

طبق داده های Fintel، در مجموع ۸۸۴ موسسه در حال حاضر در Coinbase سرمایه گذاری می کنند. این رقم کاهش ۲.۱ درصدی مالکیت را نسبت به سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ نشان می دهد، در حالی که میانگین وزن سبد سرمایه گذاری های سازمانی در Coinbase در همان بازه زمانی ۱۵.۱۲ درصد کاهش یافته است.

بزرگترین سرمایه گذار نهادی در سهام کوین بیس، شرکت ARK Invest کتی وود است که در حال حاضر ۱۱.۷ میلیون سهم دارد که نشان دهنده ۵.۰۹ درصد مالکیت این شرکت است. در پرونده نهایی خود نزد NASDAQ، ARK Invest گزارش داد که دارای ۹.۲ میلیون سهم است که ۲۲ درصد نسبت به فصل سه ماهه رشد داشته است.

مربوط: Coinbase اقدام دادگاه را برای اجبار پاسخ SEC به دادخواست قانون‌سازی ارائه می‌کند

تحلیلگران Wainwright تنها کسانی نیستند که معتقدند زمستان برای ارزهای دیجیتال به پایان رسیده است. فیلیپ سوئیفت، تاجر کهنه کار ارزهای دیجیتال در مصاحبه با کوین تلگراف، نظر خود را مبنی بر پایان بازار نزولی تکرار کرد. با این حال، او گفت که قیمت بیت کوین می تواند قبل از شروع چرخه صعودی بعدی به “۲۰۰۰۰ دلار” بازگردد.

با این حال، در نهایت، سوئیفت استدلال می کند که نصف کردن مذاکرات در اواخر سال جاری شتاب بیشتری خواهد گرفت، “باید فشار خرید را افزایش دهد.”

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – نکات بیشتر در مورد مالیات رمزنگاری شده

نویسنده: Tom Mitchelhill

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا