اخبار ارز دیجیتال

انویدیا با ابزارهای توسعه‌دهنده جدید، شرط خود را در متاورس افزایش می‌دهد

Nvidia Omniverse مجموعه جدیدی از ابزارها را راه اندازی می کند تا به سازندگان و توسعه دهندگان دنیای دیجیتال کمک کند تا زندگی در متاورژن را واقعی تر کنند.

سازنده سخت افزار Nvidia تلاش های خود را برای تثبیت خود در متاورس افزایش می دهد. روز سه‌شنبه، این شرکت مجموعه جدیدی از ابزارهای توسعه‌دهنده را با تمرکز بر محیط Metaverse، شامل قابلیت‌های جدید هوش مصنوعی، شبیه‌سازی‌ها و سایر دارایی‌های خلاقانه معرفی کرد.

سازندگانی که از کیت Omniverse با برنامه هایی مانند Nucleus، Audio2Face و Machinima استفاده می کنند، به ارتقاهای جدید دسترسی خواهند داشت. به گفته انویدیا، یکی از کارکردهای اصلی این ابزار قدرت ساخت «دوقلوهای دیجیتالی دقیق و آواتارهای واقعی» است.

کیفیت فعل و انفعالات متاورس یک موضوع داغ در صنعت است. توسعه دهندگان و کاربران کیفیت تجربه را بر کمیت ارزش قائل هستند. نمونه ای از این در اولین هفته مد Metaverse در بهار مشاهده شد.

بازخوردهای این رویداد به طور قاطع بیانگر فقدان کیفیت در محیط دیجیتال، لباس و به ویژه آواتارهایی بود که مردم با آنها تعامل داشتند.

کیت ابزار جدید انویدیا شامل موتور ابری آواتار Omniverse (ACE) است. توسعه‌دهندگان ادعا می‌کنند که ACE شرایط ساخت «دستیاران مجازی و انسان‌های دیجیتال» را بهبود می‌بخشد.

“Omniverse ACE توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های آواتار را تقریباً بر روی هر موتوری در ابرهای عمومی یا خصوصی بسازند، پیکربندی و استقرار دهند.”

هویت دیجیتال تمرکز اصلی به‌روزرسانی‌های اپلیکیشن Audio2Face است. طبق بیانیه رسمی انویدیا، کاربران اکنون می توانند احساسات آواتارهای دیجیتال خود را در طول زمان دستکاری کنند، از جمله انیمیشن های تمام چهره.

واضح است که مشارکت در متاورژن همچنان رو به رشد خواهد بود. در واقع، سهم بازار متاورس باید طی چهار سال آینده از ۵۰ میلیارد دلار فراتر رود که نشان‌دهنده افزایش تعداد شرکت‌کنندگان است. علاوه بر این، رویدادهای جدید، محل کار، و حتی کلاس های دانشگاهی در واقعیت دیجیتال ظاهر می شوند.

بنابراین، کاربران بیشتری سعی می کنند نسخه های دیجیتالی خود را ایجاد کنند. توسعه فناوری برای حمایت از پذیرش متاورز در مقیاس بزرگ بسیار مهم است.

مربوط: هویت‌های دیجیتالی در متاورژن توسط آواتارهایی با کاربرد نمایش داده می‌شوند.

یکی دیگر از ویژگی های اضافه شده به آپدیت انویدیا شامل Nvidia PhysX است که یک «موتور بلادرنگ پیشرفته برای شبیه سازی فیزیک واقع گرایانه» است. این بدان معناست که توسعه‌دهندگان می‌توانند پاسخ‌های واقع‌بینانه به فعل و انفعالات فراجهانی که از قوانین فیزیک پیروی می‌کنند، بگنجانند.

تا کنون، فناوری هوش مصنوعی انویدیا یک عامل کلیدی در ایجاد فضاهایی برای تعامل اجتماعی در دنیای دیجیتال بوده است. حتی در حال حاضر که توسعه دهندگان برنامه های جدیدی را برای قدرت بخشیدن به متاورس عرضه می کنند، بیشتر شده است.

نویسنده: Savannah Fortis

منبع

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا