اخبار ارز دیجیتال

نوبانک توکن وفاداری را روی بلاک چین Polygon راه اندازی کرد

روند ایجاد توکن، به نام Nucoin، توسط ۲۰۰۰ مشتری در ماه های آینده کمک خواهد شد.

بانک فین‌تک برزیلی Nubank در ۱۹ اکتبر از ایجاد توکن Nucoin بر روی بلاک چین Polygon خبر داد و راه را برای یک برنامه پاداش برای ۷۰ میلیون مشتری خود در آمریکای لاتین هموار کرد.

به گفته این شرکت، این توکن در نیمه اول سال ۲۰۲۳ در دسترس خواهد بود و وفاداری مشتری و مشارکت در محصولات بانکی را بدون هیچ هزینه یا کارمزدی برای کاربران شناسایی می کند. توکن ها را می توان برای پیشنهادات و تخفیفات روی محصولات انتخاب شده بازخرید کرد. فرناندو چاپسکی، مدیر کل Nucoin در Nubank، گفت:

این پروژه فراتر از خرید، فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال در اپلیکیشن Nu، اعتقاد ما به پتانسیل تحول‌آفرین فناوری بلاک چین و دموکراتیزه کردن آن را تقویت می‌کند.

از این ماه، تقریباً ۲۰۰۰ مشتری برای شرکت در بحث در مورد جزئیات پروژه، از جمله فرآیند توزیع شده ایجاد محصول و قابلیت‌های Web3 آن دعوت خواهند شد. چاپسکی گفت: “برای اطمینان از ارائه برنامه ای که واقعاً با انتظارات و نیازهای مشتریان ما مطابقت دارد، تصمیم گرفتیم گروهی از مشتریان خود را در این فرآیند ایجاد مشترک مشارکت دهیم تا محصول را قبل از انتشار عمومی آن اصلاح کنیم.”

Sandeep Nailwal، یکی از بنیانگذاران Polygon در بیانیه ای گفت: «این که یکی از بزرگترین مؤسسات بانکداری دیجیتال در جهان هستید و ارز دیجیتال خود را ارائه می دهد، گواهی محکمی برای ارائه بلاک چین و ارزهای دیجیتال است.

در ماه مه، بانک شراکت با Paxos را اعلام کرد تا به مشتریان خود امکان خرید، فروش و ذخیره ارزهای دیجیتال از طریق برنامه خود، گسترش و بهبود دسترسی به ارزهای دیجیتال، و افزایش هزینه برای مشتریان هنگام خرید، نگهداری و فروش را بدهد. با هدف حذف پیچیدگی. و ارزهای دیجیتال Friction را می توان از طریق برنامه های بانکی بدون نیاز به افتتاح حساب جدید یا انتقال وجه استفاده کرد.

در اوایل سال جاری، Berkshire Hathaway به رهبری وارن بافت، مجموعاً ۳.۱ میلیارد دلار از سهام ویزا و مسترکارت را قبل از فروش برخی از دارایی های خود در ویزا و مسترکارت فروخت و در معرض دید نوبانک به ۱ میلیارد دلار افزایش یافت. من یک دلار سهام خریدم.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا