اخبار ارز دیجیتال

نه به ماه: استرالیایی ها NFT هایی ارائه کرده اند که می تواند آنها را به فضا بفرستد

پیشنهاد NFT بخشی از یک تبلیغ برای جشن راه‌اندازی مسابقات کریپتو در بازار وب ۳ است.

استرالیایی‌ها ممکن است نبینند که نشانه‌های غیرقابل تعویض (NFT) آنها را به ماه می‌برد، اما ممکن است بتوانند به بهترین مکان بعدی برسند: لبه جهان.

استارت‌آپ کریپتو رقابت‌های قرعه‌کشی Web3 مستقر در استرالیا اخیراً با شرکت اکتشاف استراتوسفر World View همکاری کرده است تا به صاحبان NFT شانس ۱ در ۷۰۰۰ را برای برنده شدن یک صندلی اولویت در پرواز فضایی World View 2024 بدهد.

هارلز کانارد، مدیر عامل Crypto Competitions، به کوین تلگراف گفت که قرعه کشی راهی برای جشن گرفتن راه اندازی یک بازار مبتنی بر Web3 است که از NFT و جوایز به عنوان مشوق برای شرکت در برنامه های پاداش با تخفیف استفاده می کند.

همه در صنعت کریپتو در مورد اینکه چه زمانی لامبو را دریافت می کنیم، چه زمانی به ماه می رویم و غیره صحبت می کنند.

کانارد گفت که او معتقد است که پرواز فضایی “بهترین راه برای پرتاب” است، حتی اگر لزوماً به معنای فرستادن کسی به ماه نباشد.

منبع: Crypto Competition

او توضیح داد که شرکتش، Web3، می‌خواهد از بلاک چین برای تقویت پروژه قرعه‌کشی پروازهای فضایی خود استفاده کند. این به این دلیل است که فناوری بخت‌آزمایی‌ها را «ایمن، ایمن و شفاف» می‌کند.

“زیرا در بسیاری از قرعه کشی ها و سیستم هایی مانند این، شما واقعاً از شانس برنده شدن خود اطلاعی ندارید. نمی توانید به جزئیات نگاه کنید تا بدانید نام شما واقعاً در آن بشکه است یا در آن قرعه کشی. سیستمی برای تولید برندگان.»

مدل Crypto Competitions شبیه به قرعه‌کشی‌های سنتی NFT است، که در آن از NFT‌ها برای نمایش «بلیت‌های» قرعه‌کشی استفاده می‌شود.

با این حال، در فرآیند قرعه کشی چرخش خاص خود را دارد زیرا از یک فرآیند حذف تدریجی برای تعیین برنده نهایی استفاده می کند.

“با ۷۰۰۰ NFT خریداری شده شروع کنید. سپس شروع به حذف افرادی کنید که وارد می شوند […] در روز پایانی، ممکن است ۱۰ NFT برای ۱۰ مورد باقیمانده کشیده شود. “

کانارد توضیح داد که در هر مرحله، صاحبان NFT حذف شده یا خریداران جدید تشویق می شوند تا در بازار ثانویه برای NFT های باقی مانده شرکت کنند.

“ما در حال ایجاد ارزش بازار فروش مجدد ثانویه واقعی برای NFTها هستیم.”

کانارد گفت که امیدوار است پروژه پرواز فضایی این شرکت قابلیت‌های فناوری بلاک چین را نشان دهد.

من در چهار سال گذشته این کار را در فضای Web2 انجام داده ام و شکاف بزرگی بین بازارهای استرالیا و بین المللی دیده ام و به همین دلیل است.

مربوط: برندهای نمادین مانند نایک، گوچی و سایرین از فروش NFT 260 میلیون دلار به دست آورده اند.

Crypto Competitions یک شرکت Web3 است که بستری برای عضویت فراهم می‌کند که به اعضا امکان دسترسی به تخفیف‌ها، کوپن‌ها و پیشنهادات در بیش از ۱۰ کشور را می‌دهد.

در آینده، کانارد گفت که امیدوار است محصول قرعه کشی NFT مجاور در نهایت فرصتی برای برنده شدن خانه میلیون دلاری یا Bored Ape Yacht Club NFT باشد.

نویسنده: Felix Ng

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا