🚨 اخبار ارز دیجیتال

کارشناسان واکنش نشان می دهند، شهر نروژی می خواهد استخراج کنندگان بیت کوین پر سر و صدا حذف شوند

شهرداری‌های نروژ با استناد به شکایات مربوط به نویز و نگرانی‌های مربوط به انرژی، تمام اقدامات لازم را برای جلوگیری از فعالیت‌های بیشتر استخراج‌کنندگان بیت‌کوین «مصرف انرژی» انجام می‌دهند.

یک FUD انرژی جدید بیت کوین (BTC) در شهر وجود دارد: نویز. در شهرداری نروژی Sortland، مردم محلی در تلاش برای جلوگیری از توسعه بیشتر استخراج بیت کوین، در حال جنگ با ماینرهای بیت کوین هستند. اعتراض اخیر آنها به استخراج اثبات کار (PoW) سختگیرانه است.

برای یک ماینر بیت کوین در Sortland کافی نیست که ۱۰۰% از منابع انرژی تجدیدپذیر استفاده کند، شغل ایجاد کند و حتی از گرمای اتلاف حاصل از فرآیند PoW برای خشک کردن چوب و جلبک دریایی برای مشاغل محلی استفاده کند. آنها باید این کار را بی سر و صدا انجام دهند.

Sortland (قرمز) در منطقه قطبی نروژ.منبع: گوگل

Kjetil Hove Pettersen، مدیر عامل محلی KryptoVault توضیح داد که این می تواند مورد دیگری از چرخش رسانه ای با هدف بیت کوین باشد. او وضعیت را به کوین تلگراف توضیح داد:

معمولاً این صداهای منفی هستند که بیشترین توجه رسانه ها را به خود جلب می کنند.

پترسن گفت که صاحبان شبکه در واقع مایل به میزبانی استخراج‌کنندگان بیت‌کوین هستند، زیرا به تعادل شبکه کمک می‌کنند (همانطور که اخیراً در تگزاس نشان داده شد) “در شرایط جوی امروز، صریح بودن در مورد آن هزینه‌های سیاسی یا اجتماعی دارد.” روایت‌های نادرست ایجاد شده توسط رسانه‌ها هستند. به گفته پترسن هیچ چیز جدیدی نیست.

“[…] ماجرا از این قرار است که ما انرژی زیادی مصرف می‌کنیم (شک‌ها از کلمه «ضایعات» استفاده می‌کنند) برای خفه کردن سایر مؤسسات صنعتی، اما در واقع برعکس است. گاهی اوقات به افزایش قیمت انرژی متهم می‌شود که این نیز درست نیست. “

جالان مرلد، تحلیلگر Arcane Research و یکی از همکاران معمولی Cointelegraph توضیح دادند: «نروژ شمالی به دلیل تقاضای محلی کم و ظرفیت انتقال محدود، مازاد برق زیادی دارد. شمال نروژ، جایی که Sortland در آن واقع شده است، دارای هزینه های انرژی بسیار پایین و وفور واقعی از انرژی آبی است.

پترسن از مزایای استخراج بیت کوین به عنوان درآمد بیشتر برای شبکه های برق شهری و حفظ تعادل شبکه یاد کرد. هزینه های کلی شبکه کمتر برای مصرف کنندگان. ایجاد شغل؛ پرداخت مالیات توسط استخراج کنندگان بیت کوین، درآمدی را برای خزانه داری نروژ به ارمغان می آورد و در نهایت به تراز تجاری ملی نروژ کمک می کند. ناگفته نماند که به نتیجه مستقیم استخراج بیت کوین که بزرگترین ارز دیجیتال جهان را تضمین می کند، اشاره نمی کنیم.

الکس گلادشتاین، CSO از بنیاد حقوق بشر، از کریپتووولت بازدید کرد تا در مورد “عوامل خارجی مثبت” صحبت کند.منبع: توییتر

پترسن اذعان کرد که صنعت بیت کوین “کارهای زیادی برای گفتن داستان ما و از بین بردن افسانه ها و باورهای غلط” دارد.

مربوط: ۷ ماینر بیت کوین دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کردند

مانند پترسن، برای ملرود این موضوع داستان و روایت است. او ادامه داد: «شهرداری‌های شمال نروژ باید از استخراج بیت کوین به عنوان راهی برای تولید برق محلی قدردانی کنند.

امکانات استخراج بیت کوین مشاغل محلی ایجاد می کند و اغلب مالک شرکت های تولید برق محلی است، بنابراین درآمد دولت های محلی را افزایش می دهد. “

متأسفانه، روایت‌هایی که استخراج بیت‌کوین و مصرف انرژی را شیطانی می‌کنند همچنان در سرفصل اخبار قرار دارند. ممکن است نویز بعدی باشد.

نویسنده: Joseph Hall

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا