اخبار ارز دیجیتال

مجلس نمایندگان کارولینای شمالی لایحه ممنوعیت پرداخت CBDC به ایالت را تصویب کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آخرین نسخه این قانون شامل محدود کردن فدرال رزرو از استفاده از ایالت های ایالات متحده به عنوان زمینه آزمایش بالقوه برای خلبانان CBDC خود بود.

مجلس نمایندگان کارولینای شمالی به اتفاق آرا لایحه ای را با هدف ممنوعیت پرداخت به ایالات متحده با استفاده از ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) تصویب کرد.

در یک نظرسنجی در ۳ می، ۱۱۸ نماینده مجلس ایالتی با تصویب لایحه ۶۹۰ مجلس نمایندگان موافقت کردند که تنها دو نفر غایب بودند و هیچ یک به این لایحه رای منفی ندادند. آخرین نسخه این قانون با هدف منع افراد از استفاده از CBDC برای پرداخت به ایالت ها و ممنوعیت فدرال رزرو از استفاده از کارولینای شمالی به عنوان محل آزمایش بالقوه برای خلبانان CBDC خود منع شده است.

قانونگذاران کارولینای شمالی این لایحه را در ماه آوریل به مجلس نمایندگان معرفی کردند و در آنجا برای مطالعه و رای کامل در کمیته باقی ماند. این قانون اصلاح قانون را پیشنهاد می‌کند تا «هم سازمان‌های دولتی و هم دادگاه عمومی دادگستری» را ملزم به پذیرش پرداخت‌ها با استفاده از CBDC یا شرکت در آزمون فدرال رزرو برای دلار دیجیتال کنند.

پیش از انتخابات ۲۰۲۴ ایالات متحده، به نظر می رسد فشار قانونی بر CBDC ها از نظر سیاسی اهمیت بیشتری یافته است. در ماه مارس، ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا (بسیاری انتظار داشتند که او در حلقه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کلاه خود را بر سر بگذارد) خواستار ممنوعیت CBDC در این کشور شد و گفت که این فناوری “نظارت آمریکایی ها” و “کنترل رفتار مردم آمریکا” را خواستار شد. آمریکایی ها.”

مربوط: نماینده کنگره: CBDC می تواند به راحتی برای جاسوسی از شهروندان آمریکایی به سلاح تبدیل شود

در سطح فدرال، هم نماینده تام ایمر و هم سناتور تد کروز، لوایح جداگانه‌ای را با هدف محدود کردن اختیارات فدرال رزرو بر CBDC یا پیشنهاد ممنوعیت کامل ارائه کرده‌اند. کاندیدای ریاست جمهوری ایالات متحده رابرت اف کندی جونیور استدلال کرد که CBDC می‌تواند «روغن‌سازی» مسیرهای لغزنده به سوی بردگی مالی و استبداد سیاسی».

لایحه کارولینای شمالی به سنا می رود و باید قبل از اینکه فرماندار روی کوپر آن را امضا کند یا آن را وتو کند، تصویب شود. هیئت مدیره ای در شهرستان Buncombe، کارولینای شمالی نیز مهلت یک ساله استخراج ارزهای دیجیتال را در ۲ می تصویب کرد.

مجله: آیا کریپتونیت CBDC برای کریپتو است؟نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا