اخبار ارز دیجیتال

بازار NiceHash hashrate کنفرانس بیت کوین را در ماریبور، اسلوونی برگزار می کند

فهرست

  • NiceHash علاقه مندان به بیت کوین را برای کنفرانس جهانی NiceHashX 2024 به Maribor دعوت می کند.
  • راه حل پرداخت BTC امکان مشارکت تجار محلی در ماریبور را فراهم می کند

این رویداد که به عنوان “کنفرانس بیت کوین در سمت آفتابی آلپ” طراحی شده و قرار است در ماریبور، اسلوونی، بین ۸ تا ۹ نوامبر برگزار شود، یادآور ۱۰ سال اول فعالیت بازار هشرات است که توسط دو اسلوونیایی راه اندازی شد. دانش آموزان در سال ۲۰۱۴

NiceHash علاقه مندان به بیت کوین را برای کنفرانس جهانی NiceHashX 2024 به Maribor دعوت می کند.

NiceHash، یک بازار هشرت اثبات کار (PoW) پیشرو در صنعت، اعلام کرده است که قصد دارد اولین کنفرانس بیت کوین را در ماریبور، NiceHashX 2024 برگزار کند و نقطه ورود عالی به بازار ارزهای دیجیتال اروپا را ارائه دهد.

معرفی ماریبور و اسلوونی به عنوان مراکز تجاری امیدوارکننده ارزهای دیجیتال از جمله اهداف اصلی برگزارکنندگان کنفرانس است. از سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴، بیش از ۱۰۰۰ کسب و کار در این کشور اروپای مرکزی در حال حاضر بیت کوین (BTC) را به عنوان روش پرداخت می پذیرند.

علاوه بر سایر برنامه های آموزشی، این رویداد همچنین بسیاری از شرکت های محلی ماریبور را که فعالانه از فناوری استفاده می کنند، روشن می کند. در واقع، یکی از مراحل متعدد این رویداد به نمایش این مشاغل محلی اختصاص دارد.

ولادیمیر هوزجان، مدیر عامل NiceHash درباره نقش بالقوه کنفرانس جدید در پذیرش بیت کوین (BTC) در موارد استفاده چندگانه هیجان زده است:

ما خوشحالیم که از جهان استقبال می کنیم تا بفهمیم اسلوونی چگونه در پذیرش بیت کوین در اروپا پیشتاز است. با تجربه ۱۰ ساله خود در این بخش، شاهد رشد خارق العاده ای در علاقه به استفاده از بیت کوین در ماریبور و در سراسر کشور بوده ایم. به ما بپیوندید تا جشن بگیریم و شاهد خالص ترین شکل بیت کوین مورد استفاده مردم عادی در کنار باهوش ترین سخنرانان صنعت باشیم.

NiceHash که در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد، راه حل های آماده استخراج بیت کوین (BTC) و ابزارهای زیرساخت شبکه، از جمله ابزارهای شبکه پیشگام L2 Lightning بیت کوین (BTC) را ارائه می دهد.

راه حل پرداخت BTC امکان مشارکت تجار محلی در ماریبور را فراهم می کند

این کنفرانس توسط Saifedean Ammous، نویسنده The Bitcoin Standard برگزار شد. گزارشگر سابق کوین تلگراف جو هال (ناکاموتو)؛ مارتین کوچار، مدیر عامل کنفرانس BTC پراگ؛ پیر کوربین، بنیانگذار Bitcoin FilmFest; CASA CTO جیمسون لوپ و دیگران.

موضوعات مورد بحث شامل پذیرش و مقررات بیت کوین در اروپا، چشم انداز استخراج و انرژی، و آینده مبادلات در عصر افزایش مقررات است.

علاوه بر این، NiceHash یک راه حل پرداخت BTC را با تجار محلی راه اندازی کرده است که در کنفرانس و شهر اطراف معرفی خواهد شد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا