🚨 اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاران VC توضیح می دهند که NFT ها کریپتو را برای میلیاردها کاربر به ارمغان می آورند

آویچال گارگ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Electric Capital، نظر خود را در مورد پروژه‌ها برای انفجار در بازار گاوی بعدی ارائه می‌کند.

آویچال گارگ، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران الکتریک کپیتال، خود را یک “ماکسیمالیست NFT” تعریف می کند. او معتقد است که توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) نقش مهمی در ارائه ارزهای دیجیتال به توده‌ها خواهند داشت. بر خلاف دیگر جایگاه‌های ارزهای دیجیتال، NFTها به جنبه‌های زندگی روزمره مانند هنر، موسیقی و بازی‌ها مرتبط هستند.

گارگ در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف گفت: «می توانید تصور کنید که NFTها در واقع میلیاردها نفر هستند، زیرا در نهایت یک فرهنگ است، و این چیزی است که همه می توانند در آن شرکت کنند و همه می توانند آن را درک کنند.»

به ویژه، گارگ در مورد استفاده از NFT در صنعت بازی که به نظر او با سرعت تصاعدی در حال رشد است، خوش بین است.

او گفت: “من فکر می کنم ۱۸ تا ۲۴ ماه دیگر شاهد هجوم بازی های (مبتنی بر NFT) خواهیم بود.”

گارگ معتقد است تا زمانی که شرایط کلان تحت سلطه تورم بالا باشد، بازار نزولی می تواند ادامه یابد. این بدان معناست که ممکن است یک یا دو سال دیگر طول بکشد تا شاهد چرخه صعودی دیگری باشیم. با این حال، فراتر از چشم‌انداز اقتصاد کلان فعلی، با نگاهی به یک افق زمانی ۱۰ ساله، او نسبت به صنعت کریپتو بسیار خوش‌بینانه احساس می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: اگر صحبت از افق زمانی دو تا سه ساله باشد، نرخ بهره و تورم در کوتاه مدت غالب است، اما در بلندمدت نوآوری غالب است.

مصاحبه کامل را در کانال یوتیوب ما تماشا کنید و فراموش نکنید که مشترک شوید!

نویسنده: Marco Castrovilli

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا