اخبار ارز دیجیتال

NFT ها به همان اندازه که بیت کوین 10 سال پیش – مدیران کراکن – مخل بود، مخرب خواهند بود

جاناتون میلر، مدیر عامل کراکن صرافی کریپتوکارنسی استرالیا، گفت که علیرغم کاهش شدید حجم معاملات NFT، این شرکت همچنان “در فضای NFT صعودی” است.

او به کوین تلگراف گفت: حجم معاملات توکن های غیرقابل تعویض (NFT) ممکن است از ژانویه تقریباً 98 درصد کاهش یابد، اما با توجه به اینکه فناوری همچنان در حال توسعه و بلوغ است، هیچ ترسی وجود ندارد.

جاناتون میلر، مدیر عامل صرافی کراکن کریپن استرالیا، گفت: «علیرغم کاهش سرعت فعالیت بازار NFT و حجم فروش در ماه سپتامبر، نشانه‌ها و موارد استفاده از پذیرش مثبت در سطح نهادی وجود دارد. ما شاهد رشد مداوم در بازار هستیم.

او به کوین تلگراف گفت که این شرکت همچنان “در فضای NFT صعودی” است و معتقد است که “به اندازه بیت کوین 10 سال پیش مخرب و نوآورانه خواهد بود” و از جی پی مورگان به عنوان “تولید کننده این فناوری” نام برد. او یک “اجاره مستعمل” امضا کرده بود. و همچنین شنیدن خبر “واتیکان گالری NFT را باز می کند”.

با این حال، او اذعان کرد که صنعت NFT هنوز در “مرحله نوپا” خود است و بزرگترین مانع برای پذیرش انبوه “تجربه کاربر کابوس” است، و افزود که “افرادی که هنر دیجیتال می خواهند مجبور نیستند آن را نصب کنند.” بسیار دشوار است که بگوییم وجود دارد شما یک کیف پول دارید و باید به آن صرافی بپیوندید.

مدیران کراکن می‌گویند روان‌تر کردن این فرآیند یک اولویت است.

جان استفانیدیس، مدیر عامل و بنیانگذار پلتفرم بازی NFT Balthazar DAO، به کوین تلگراف گفت که NFT ها برنامه های بزرگی دارند زیرا باید درک کنند که “NFT ها چیزی فراتر از تصاویر هستند.” گفت که افت معاملات چشمگیر نیست.

استفانیدیس گفت که تعجب آور نیست که چنین کاهشی پس از اینکه “چیزی در یک برنامه رشد شدیدی داشته است” رخ دهد.

او معتقد است که این می‌تواند بازار را با ثبات‌تر کند و گفت: «هر زمان که رشد افقی وجود داشته باشد، مردم تنوع می‌یابند و عقب‌نشینی می‌کنند و رشد NFT کندتر خواهد بود.» من اینجا هستم.

مدارک مربوطه: بازی‌های Web3 هنوز راه درازی برای پذیرش جریان اصلی دارند: مطالعه

میسون ادواردز، مدیر ارشد تجاری بنیاد تزوس، سازمانی که بر ترویج و توسعه بلاک چین تزوس و فناوری‌های مرتبط تمرکز دارد، به کوین تلگراف گفت: ” توجه داشته باشید:

ما هنوز در بازار NFT به بلوغ نرسیده‌ایم. خواهیم دید که مردم سنگی را به قیمت 1 میلیون دلار می‌خرند.»

نویسنده: Ciaran Lyons

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا