اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل NFTs Gaming به دلیل از دست دادن 12 درصد از سرمایه راه اندازی در تجارت کریپتو عذرخواهی کرد

0xfanfaron تضمین می کند که شخصاً خزانه داری شرکت را برای تمام زیان های معاملاتی جبران می کند.

طبق یک پست وبلاگ اخیر، 0xfanfaron، مدیرعامل پروژه بازی توکن غیرقابل تعویض (NFT) Ragnarok، علناً به دلیل شکست خود در رهبری شرکت عذرخواهی کرده است. Ragnark یک استارت آپ ارز دیجیتال است که در ماه آوریل از طریق اولین فروش NFT خود، 15.5 میلیون دلار اتر برای توسعه بازی به ارمغان آورد. با این حال، a0xfanfaron فاش می کند:

“من اتریوم از ضرابخانه را با 15.5 میلیون دلار سکه دلار مبادله کردم. در مجموع، این یک حرکت مدیریت مالی خوب بود. من اشتباه کردم که گفتم: سرمایه گذاری سودآور در پروژه.”

0xfanfaron بیشتر توضیح داد که موقعیت اتر خود را از طریق یک سری تراکنش‌ها به فروش رسانده است و قصد دارد در زمان‌های بهتر سرمایه‌گذاری مجدد کند. این سرمایه گذاری منجر به زیان 1,827,000 دلاری شد. سایر هزینه های Ragnarok در این مدت شامل 1.9 میلیون دلار برای برون سپاری کار توسعه و 6.9 میلیون دلار برای حقوق و غرامت اعضای تیم بود.

0xfanfaron بیشتر توضیح داد که موقعیت اتر خود را از طریق یک سری تراکنش‌ها به فروش رساند و قصد دارد در زمان‌های بهتر سرمایه‌گذاری مجدد کند. این سرمایه گذاری منجر به زیان 1,827,000 دلاری شد. سایر هزینه های راگنارک در این دوره شامل 1.9 میلیون دلار برای کار توسعه برون سپاری و 6.9 میلیون دلار برای حقوق و غرامت اعضای تیم بود.

0xfanfaron متعهد شده است که “کلیه ضررهای معاملاتی را به خزانه داری Ragnarok جبران کند.” این کار با بازگرداندن 600000 دلار از فروش NFT، پرداخت 163.8 اتر، کاهش پاداش NFT به میزان 600،000 دلار و همچنین کاهش 200،000 دلاری حقوق وی در چهار ماه آینده انجام می شود. یکی دیگر از اعضای تیم، Krimbo، همچنین قول داده است که پاداشی به ارزش 250000 دلار را برگرداند.

برای افزایش شفافیت، 0xfanfaron لیستی از کیف پول های مورد استفاده برای پوشش زیان معاملاتی شرکت را منتشر کرده است. برای حرکت رو به جلو، او ادعا می کند که شرکت هنوز بیش از 10 میلیون دلار از پول خود باقی مانده است و از حمایت کامل سرمایه گذاران برای ادامه به عنوان مدیر عامل برخوردار است.ما قصد داریم اولین بازی بازی خود را در عرض هفت ماه راه اندازی کنیم.

نویسنده: Zhiyuan Sun

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا