اخبار ارز دیجیتال

بنیانگذار Blockhouse می گوید NFT ها مالکیت درون بازی را به سطح جدیدی می برند

به گفته Mark Soares بنیانگذار Blockhouse، NFT ها تعامل را با اجازه دادن به کاربران برای باز کردن تجربیات درون بازی کاملاً ماژولار و جامعه محور بهبود می بخشند.

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) دنیای بازی‌ها را طوفانی می‌کنند. دارایی‌های دیجیتال از مجموعه‌های با نسخه محدود، بهبود آواتار و انگیزه‌های بازی برای کسب درآمد، معنای جدیدی به مالکیت درون بازی می‌دهند.

روش هایی که بازیکنان می توانند از NFT ها استفاده کنند روز به روز مشخص تر می شوند. در مورد Blockxer، جدیدترین بازی بلاک چین از شرکت Blokhaus، هر جزء بازی NFTified است و کاربر می تواند آن را تغییر دهد.

Mark Soares، بنیانگذار Blokhaus Inc. به Cointelegraph گفت که وقتی هر جنبه از یک بازی NFT باشد، کاربران می توانند یک تجربه بازی کاملاً «سفارشی» ایجاد کنند. در این بازی ۸ بیتی به سبک آرکید، به هر کجا که نگاه کنید NFT وجود دارد – از پس‌زمینه و شخصیت‌ها گرفته تا سلاح‌ها و موارد دیگر:

تصور کنید که بتوانید شخصیت های خود را در صحنه های خود بسازید و این مدها را به عنوان بسته های NFT به بازیکنان دیگر هدیه دهید یا بفروشید.

NFT ها به کاربران اجازه می دهند تا یک تجربه درون بازی کاملا ماژولار و جامعه محور را باز کنند و قطعات را در اختیار داشته باشند. Soares این سفارشی‌سازی بازی‌های مبتنی بر NFT مانند Blockxer را به میکس‌تپ دهه ۹۰ تشبیه می‌کند و بیان می‌کند که «قدرت ساخت بازی را در دستان بازیکن قرار می‌دهد».

همانطور که Soares توضیح داد، طراحی Blockxer بسیار ساده است و یادآور بازی های آرکید پیکسلی دهه ۹۰ است. این بر فرهنگ رمزنگاری تاکید دارد و شامل شخصیت هایی مانند سگ های زامبی است.

نمونه شخصیت Zombie Doge NFT.منبع: مسدود کننده

Soares می گوید، طراحی بازی ساده است، اما این بدان معنا نیست که ابزار NFT نیز باید ساده باشد. در واقع، او گفت که ساده سازی بیش از حد NFT ها یک مشکل برای صنعت بازی های بلاک چین است.

“معمول [they’re] فقط افزونه‌ها، جوایز یا نشان‌های بازی هستند که می‌توانید بخرید – ما فکر می‌کنیم که می‌توانند و باید خیلی بیشتر باشند. ”

این تازه آغاز ادغام NFT در دنیای بازی است. اخیراً بازی‌های MyMetaverse و Enjin شروع به پیاده‌سازی NFT در بازی‌های محبوبی مانند Minecraft و Grand Theft Auto 5 کرده‌اند.

مربوط: بازی Solitaire، Counter-Strike، Snake: چگونه بازی های معمولی می توانند ورود غول پیکر بیت کوین باشند

دیگر غول های بازی مانند SEGA Games اخیراً به بازی های بلاک چین و قابلیت های آنها علاقه نشان داده اند.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا