اخبار ارز دیجیتال

NFT یک “مکان طبیعی” برای هنرمندان دیجیتال است – Gal Yosef

پس از راه‌اندازی موفقیت‌آمیز مجموعه‌ای از توکن‌های غیرقابل تعویض، هنرمندان دیجیتال نگاه خود را به NFT‌های Metaverse معطوف کردند و معتقد بودند که آنها بازار مهمی در آینده خواهند بود.

هیاهوی موجود در مورد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) ممکن است در ماه‌های اخیر به دلیل بازار نزولی ارزهای دیجیتال فروکش کرده باشد، اما هنرمندان دیجیتال را از آزمایش در حوزه‌های جدید و هیجان‌انگیز منع نکرده است. گال یوسف، هنرمند خودآموخته مشهور جهان در زمینه هنرهای سه بعدی و انیمیشن، تطبیق پذیری خود را با راه اندازی دو مجموعه موفق NFT ثابت کرده است. جوزف در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف توضیح داد که چرا NFT ها یک انتقال “طبیعی” برای هنرمندان دیجیتال هستند و چرا این صنعت با وجود بادهای مخالف فعلی آماده رشد است.

جوزف که با موفقیت مجموعه NFT کلاب Meta Eagle را در ژانویه راه اندازی کرد، به Cointelegraph توضیح داد که چرا آثار هنری غیر قابل تعویض جذاب هستند:

«من فکر می‌کنم NFT به همه هنرمندان دیجیتال در معرض دید زیادی قرار داده است، عمدتاً به این دلیل که مکانی بسیار طبیعی برای ما است.»

آثار هنری دیجیتال گال یوسف که متخصص در آواتارهای سبک کارتونی است، به دلیل جزئیات و واقعی بودن بسیار معروف است. منبع: @galyosef اینستاگرام

هنر NFT و سایر روش‌های هنر دیجیتال

NFT ها یک انتقال طبیعی برای هنرمندان دیجیتال هستند. زیرا عمودی «به خودی خود مقوله نیست». در عوض، همانطور که یوسف توضیح داد، NFT ها برای من دقیقاً همان هنری هستند، دقیقاً همان کاری که من همیشه انجام می دهم، دقیقاً همان چیزی است که در لیست های دیگر وجود دارد. [platforms]او گفت: دنیای هنر با NFT ها در حال تغییر است و به ما پلتفرم های جدیدی برای ابراز وجود می دهد.

ورود یوسف به بازار NFT در سال ۲۰۲۱ با راه اندازی مجموعه Crypto Bulls Society آغاز شد. طبق گزارش ها، این مجموعه بیش از ۵۰ میلیون دلار از طریق فروش اولیه و حراج به دست آورد. NFT منحصربه‌فرد که با همکاری استیو آئوکی، تهیه‌کننده موسیقی آمریکایی ساخته شد، در حراجی ساتبی ۲۱۴۰۰۰ دلار برای یوسف به ارمغان آورد.

وقتی از جوزف پرسیده شد که آیا منحنی یادگیری در مورد راه اندازی مجموعه NFT وجود دارد، جوزف گفت که تنها ناشناخته پویایی بازار صنعت جدید است. [controlled] در نتیجه، متوجه شدم که همه اینها مبتنی بر جامعه است. هنر می تواند به همان اندازه که می تواند زیبا باشد، اما بدون یک جامعه خوب، اثر هنری کار نمی کند. [succeed]”

متاورس: آینده؟

یوسف در تشریح چند برخورد اولیه خود با دنیای NFT گفت که صنعت گسترده تر بلاک چین، به ویژه فناوری Metaverse، می تواند «چیز بزرگ بعدی» باشد.

“[I am] من می خواهم امضای خود را روی آن بگذارم و چیز بزرگی بسازم.” او بدون توضیح بیشتر گفت.

مربوط: ارزش بازار NFT تا سال ۲۰۳۰ به ۲۳۱ میلیارد دلار می رسد؟گزارش رشد قوی در بخش را پیش بینی می کند

صنعت متاورس موجود به دلیل فناوری اولیه و پذیرش آن به عنوان “اساسی و عجیب” توصیف شده است، اما انتظار می رود که تأثیر عمده ای بر بازی، تعامل اجتماعی و هنر داشته باشد. NFT ها اجتناب ناپذیر است، با NFT های Metaverse چرخه رشد بعدی را برای کلکسیون های دیجیتال تسهیل می کند.

فروش NFT در دوران اوج علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱ به اوج خود رسید، با شرکت‌هایی مانند Bored Ape Yacht Club و CryptoPunks که میلیاردها دلار درآمد مادام‌العمر ایجاد کردند. به گفته جمع‌آوری داده‌های صنعت DappRadar، بازار در مرحله سرد شدن است، اما شایعات درباره مرگ آن اغراق‌آمیز شده است. NFT در ماه می فروش قوی ۳.۷ میلیارد دلاری داشت. فعالیت در تابستان به کاهش خود ادامه داد، اما ظهور برندهای بزرگی مانند Tiffany & Co نشان می دهد که بسیاری از شرکت ها به صورت استراتژیک وارد بازار NFT می شوند.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا