اخبار ارز دیجیتال

مدیران عامل NFT Steez و Cryptoys در مورد آینده اسباب بازی ها در محیط Web3 بحث می کنند

NFT Steez با مدیر عامل Cryptoys، Will Weinraub درباره آینده اسباب‌بازی‌ها، سرگرمی و بازی در بازی‌های مبتنی بر بلاک چین صحبت می‌کند.

۱۴ اکتبر، NFT Steezبه میزبانی Alyssa Expósito و Ray Salmond، Twitter Spaces دو هفته‌ای ما با Will Weinraub بنیانگذار Cryptoys ملاقات کرد تا در مورد نقش فعلی بازی و اسباب‌بازی‌ها در مورد ادغام توکن‌های غیرقابل تعویض و Web3 به عنوان یک کل صحبت کند.

Weinraub معتقد است که عمل بازی “محصول به کودکان نیست” و به عنوان بزرگسالان “ما در طول زندگی خواهان یک عنصر بازی هستیم. نشانه ها، به ویژه در بازی ها، این لایه مالکیت را از طریق بازی فراهم می کنند. من تاکید می کنم.

“بازی” که تکنولوژی به تکامل خود ادامه می دهد

Weinraub و Cryptoys این نظریه را مطرح می کنند که بزرگسالان فقط به دنبال راه هایی هستند تا دوباره احساس کودکی کنند. واینروب با قرار دادن این سوال که «بازی چگونه تکامل می‌یابد» را در خط مقدم قرار می‌دهد، می‌گوید این اصل اصلی تجربه او از تکامل بازی است.

از اکشن فیگورها گرفته تا تماشای کودکانی که با Roblox دنیای مجازی می‌سازند، واینراب بر این نکته تأکید کرد که چگونه اینترنت تکامل بازی و بازی را عمیقاً تسهیل کرده است. طبق گفته Weinraub، بازیکنان دیگر در محله یا موقعیت جغرافیایی خود محبوس نیستند.

Weinraub گفت که محتوای بازی “بسیار بسیار متفاوت” در مقایسه با بازی‌های دهه‌های گذشته است، بدون توجه به موانع جغرافیایی، که به سمت “بازی اجتماعی” متمایل است.

هنگامی که از واینراب در مورد نگرانی در مورد سطح راحتی کودکان و نوجوانان با تعاملات دیجیتالی در مقابل تعاملات اجتماعی در دنیای واقعی پرسیده شد، وی اعتراف کرد که شرایط وجود دارد. در حالی که می تواند میلیون ها نفر را تحت تاثیر قرار دهد، می تواند برخی از آن را نیز تقویت کند.”

واینراوب استدلال می‌کند که تکامل بازی‌ها به سمت «بازی اجتماعی» بیشتر می‌رود و از بسیاری جهات ممکن است برای «افزایش مهارت‌های ارتباطی» طراحی شوند.

مربوط: بنیانگذار Crypto Unicorns می گوید بازی های P2E در یک “مرحله بلوغ” طولانی هستند

آینده بازی ها و ارزهای دیجیتال

هنگامی که از واینراب در مورد نقش ارزهای رمزنگاری شده درون بازی و توکنومیک در بازی های بلاک چین پرسیده شد، گفت که قاطعانه معتقد است که آنها “پایه ای حیاتی برای بازی های بلاک چین هستند.”

زمانی که مدل درآمدزایی برای اولین بار ایجاد و آزمایش شد، مقدار مشخصی از “نشاط” را نشان داد و واینراب پیشگامانی را که اولین کسانی بودند که در این آب های ناشناخته حرکت کردند، تحسین کرد. این بخش احتمالاً “در سال آینده یا بیشتر از آن، زمین بسیار حاصلخیز را توسعه خواهد داد، و واینراب معتقد است که اقتصاد و بازی های مبتنی بر توکن در نهایت به روشی سالم تر و پایدارتر از سر گرفته خواهند شد.”

هنگامی که در مورد توکن‌های درون بازی و استفاده کنونی آن‌ها صحبت می‌کردیم، Weinraub اشاره کرد که «وضعیت فعلی اقتصاد Web3 بر اساس توکن‌سازی است.» با توجه به پذیرش و تعامل نسل بعدی با توکن سازی و مالکیت، Weinraub توضیح داد که چگونه “بسیار مهم و به روش صحیح” است.

برای شنیدن بیشتر از گفتگو، با ما همراه باشید گوش کنید از قسمت کامل NFT Steez دیدن کنید و حتماً تقویم‌های خود را برای قسمت بعدی در ۲۸ اکتبر ساعت ۱۲ بعد از ظهر به وقت شرقی مشخص کنید.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Alyssa Exposito

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا