اخبار ارز دیجیتال

NFT Space شور و شوق اسطوره تنیس ماریا شاراپووا را به هم متصل می کند

ماریا شاراپووا در بایننس هفته بلاک چین در پاریس با کوین تلگراف صحبت کرد تا در مورد علاقه فزاینده به NFTها و اشتیاق او برای آوردن زنان بیشتر به وب 3 بحث کند.

ماریا شاراپووا، اسطوره تنیس، در بایننس هفته بلاک چین پاریس 2022 ظاهر شد تا علاقه خود را به توکن های غیرقابل تعویض (NFT) به اشتراک بگذارد.

شاراپووا در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف گفت که “خود را در معرض دنیای جدید ارزهای دیجیتال و وب 3 قرار می دهد” و گفت که این بخش به او کمک می کند تا با طرفدارانش تعامل بهتری داشته باشد. شاراپووا، که همچنین یکی از سرمایه گذاران استراتژیک پشت سرمایه دور سری A MoonPay بود، گفت که قصد دارد تجربه شخصی خود را به دنیای دیجیتال پیوند دهد.

ماریا شاراپووا (راست) و گزارشگر ارشد Cointelegraph راشل ولفسون (چپ) در هفته بلاک چین بایننس پاریس 2022.منبع: ریچل ولفسون

کوین تلگراف: امروز در هفته بلاک چین بایننس پاریس چه می کنید؟

ماریا شاراپووا: من بسیار کنجکاو هستم و می‌خواهم بفهمم چگونه می‌توان تجربه‌های فیزیکی باورنکردنی را که در طول سال‌ها با طرفدارانم داشتم پل بزنم. پول موضوعی است که من احساس می کنم ما به عنوان یک زن به اندازه کافی درباره آن صحبت نمی کنیم.

CT: آیا برنامه ای برای شروع یک پروژه NFT دارید؟

ام‌اس: من الان چند ماهی است که به این فضا نگاه می کنم زیرا فردی هستم که فرصت های بلندمدت را ترجیح می دهم. داستان سرایی بسیار مهم و جزء عظیمی از Web3 است. با فکر کردن به پروژه در دراز مدت، فکر می کنم داستان را برای هر دو طرف بهتر بیان می کند.

به تازگی: کارائیب پیشگام CBDC با نتایج متفاوت در میان چالش های بانکی است

CT: آیا فکر می کنید NFT می تواند به افزایش تعامل طرفداران کمک کند؟

ام‌اس: کاملا. NFT در مورد یافتن راه هایی برای برقراری ارتباط با جوامع مناسبی است که به کاری که من در انواع مختلف فضاها انجام می دهم اهمیت می دهند. به عنوان مثال، من سال‌هاست که هر هفته روی صفحه‌های تلویزیون تنیس بازی می‌کنم، اما چند سال پیش بازنشسته شدم، بنابراین به طور روزانه آن پلتفرم را ندارم. اکنون می‌توانید به روشی کاملاً جدید به طرفداران خود دسترسی داشته باشید. من احساس می کنم به جای تماشای رقابت آنها بیشتر با آنها درگیر هستم.

سی تی: به عنوان یک زن کارآفرین و ورزشکار سابق، آیا برنامه ای برای جذب زنان بیشتر به وب 3 دارید؟

ام‌اس: من می خواهم زنان فضایی برای آزمایش Web3 داشته باشند. به عنوان مثال، من 17 ساله بودم که اولین گرند اسلم خود را بردم و رسانه های اجتماعی بخشی از این تجربه نبودند. سال ها طول کشید تا به شبکه های اجتماعی عادت کنم. من فکر می کنم Web3 حوزه دیگری است که ما باید از آن یاد بگیریم و از آن رشد کنیم. همانطور که قبلا ذکر شد، مکالمات در مورد پول، امور مالی، ارزهای رمزپایه و بلاک چین مکالمات تابو هستند. مردم ممکن است احساس کنند که اگر در مورد این موضوعات ندانند، نباید صحبت کنند. اما من فکر می کنم این باید برعکس باشد. با طرح سوال و شرکت می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سی تی: چرا تصمیم گرفتید در MoonPay سرمایه گذاری کنید؟

ام‌اس: من می خواهم به مجموعه خود تنوع بدهم. در ابتدا سرمایه گذاری من روی کالاهای مصرفی بود. به عنوان مثال، من در اوایل روی برند ضدآفتاب Supergoop سرمایه گذاری کردم. اکنون خود را در معرض یک مقوله کاملاً جدید قرار می دهم.

CT: بزرگترین چالش های مرتبط با Web3 را چه می بینید و چگونه می توانید بر آنها غلبه کنید؟

ام‌اس: امیدوارم کیفیت تجربه Web3 کمی بهتر و بهتر شود، به خصوص در فضای دیجیتال.

به تازگی: آیا هویت‌های دیجیتال غیرمتمرکز آینده هستند یا فقط یک مورد استفاده خاص؟

سی تی: نظر دیگری دارید؟

ام‌اس: فضاهای NFT بسیار جالب هستند زیرا علاقه من به مد، طراحی داخلی و ایجاد فضاهایی منحصر به فرد برای افراد و جوامع را پر می کنند. من بیشتر به این فضا علاقه مند شدم زیرا بیشتر جنبه طراحی دارد. همچنین یک منبع درآمد کاملاً جدید است که هم هنرمندان و هم زنان در حال کشف آن هستند.

نویسنده: Rachel Wolfson

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا