اخبار ارز دیجیتال

پلتفرم NFT Enjin Forks Polkadot Parachain Efinity Into New Mainnet


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Enjin مدیر ارشد فناوری Witek Radomski گفت که بلاکچین جدید با تسهیل ایجاد و توزیع آسان و مقرون به صرفه NFTها، خلاقیت را تقویت می کند.

پروتکل Nonfungible Token (NFT) Enjin از حرکت به شبکه اصلی جدیدی به نام “Enjin Blockchain” با هدف تسریع پذیرش Web3 خبر داده است. پس از مهاجرت، پاراچین Polkadot آن به نام Efinity نیز به یک بلاک چین جدید متصل شد.

تیم انجین در اطلاعیه ای که برای کوین تلگراف ارسال کرد، تاکید کرد که بلاک چین انجین با سایر راه حل های بلاک چین که بر قراردادهای هوشمند متکی هستند، متفاوت است. به گفته انجین، عملکردهایی مانند ایجاد و انتقال NFT در کد زیربنایی بلاک چین ادغام خواهند شد.

جدای از اینها، بلاک چین نیز ویژگی های جدیدی را معرفی کرد. این شامل «مخزن‌های سوخت» می‌شود که در آن توسعه‌دهندگان می‌توانند با کارمزد تراکنش به کاربران یارانه بدهند، و «حساب‌های فردی» که به کاربران اجازه می‌دهد با پروژه‌ها با استفاده از بلاک چین بدون نیاز به دانلود نرم‌افزار کیف پول خاص تعامل داشته باشند.

در این اعلامیه، تیم به جامعه اطلاع داد که Efinity، چتربازی Polkadot، نیز وارد شبکه اصلی جدید شده است. این “Efinity Matrixchain” نامیده می شود و از مهاجرت برای کاربران موجود پشتیبانی می کند.

مربوط: در اینجا نحوه هدف توسعه دهندگان برای ذخیره ارزهای دیجیتال در NFTها آمده است

بنیانگذار Enjin و مدیر ارشد فناوری Witek Radomski گفت که راه اندازی بلاک چین Enjin از خلاقیت پشتیبانی می کند و به هر کسی اجازه می دهد تا به راحتی و اقتصادی NFT ها را ایجاد و توزیع کند. رادومسکی توضیح داد:

بلاک چین Enjin ایجاد و توزیع انبوه NFT را مقرون به صرفه و قابل دسترس برای همه می کند. […] هدف ما چیزی کمتر از ایجاد انقلابی در بازی، مالکیت و هویت آنلاین نیست. ”

مدیر ارشد مالی Enjin، اسکار فرانکلین تان، همچنین گفت که NFTها و مالکیت دیجیتال “موج بعدی بازی” هستند که با پیشرفت در هوش مصنوعی، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی تقویت شده است. من اظهار کردم که این پایه خواهد بود. به همین دلیل، Enjin قصد دارد از این “انفجار محتوا” جدید پشتیبانی کند.

در اخبار دیگر، وثیقه بلو چیپ شروع به کمک به تثبیت وام NFT کرده است. در بیانیه اخیر به Cointelegraph، پروتکل NFT Paraspace علیرغم انباشت بیش از ۲۸۰ میلیون دلار وام NFT، هیچ بدهی بدی نداشته و ۱۶ NFT انحلال ندارد. به گفته این تیم، موفقیت به دلیل این قانون است که فقط NFT های خوب می توانند به عنوان وثیقه استفاده شوند.

سازندگان NFT: ۱۰ هنرمند برتر ارزهای دیجیتال ترور جونز درباره ثروتمند شدن، ثروتمند شدن و دوباره ثروتمند شدن صحبت می کند.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا