اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذار NFT به طور تصادفی ۱۳۵۰۰۰ دلار CryptoPunk را هنگام تلاش برای قرض گرفتن پول سوزاند.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در طول فرآیند بسته بندی یک NFT ناآشنا، رایلی به طور تصادفی دارایی را به یک آدرس نوشتن ارسال کرد و NFT را به طور کامل از گردش خارج کرد.

۷۷ توکن غیرقابل تعویض (NFT) از مجموعه CryptoPunks به ارزش اتر (ETH) به آدرس نوشتن ارسال شده است تا برای همیشه از بین برود. با این حال، قصد کلکسیونر این بود که مقداری پول برای خرید یک NFT دیگر قرض کند.

براندون رایلی، گردآورنده NFT، در ۱۳ مارس ۷۷ ETH پرداخت تا CryptoPunk شماره ۶۸۵ را به مجموعه خود اضافه کند، به امید اینکه آن را برای دراز مدت حفظ کند.

به عنوان یک سرمایه گذار باتجربه، رایلی اهمیت افزایش NFT های جدید را درست قبل از ورود بازار ارزهای دیجیتال به بازار افزایشی جدید می دانست. در نتیجه، او تصمیم گرفت با استفاده از تکنیک رایجی به نام wrapping مقداری پول در مقابل CryptoPunk #685 قرض کند.

رایلی در حین گذراندن فرآیند بسته بندی NFT ناآشنا، به طور تصادفی دارایی را به آدرس نوشتن ارسال کرد. همانطور که در زیر نشان داده شده است NFT کاملاً از گردش خارج شده است.

تاریخچه تجارت CryptoPunk #685 دلار. منبع: dappradar.com

رایلی توضیح داد: «به من گفته شد دستورالعمل‌ها را دقیقاً دنبال کنم، بنابراین این کار را انجام دادم، اگرچه او در این فرآیند ۷۷ ETH (135372.16 دلار) را از دست داد. او توضیح داد:

“من این پانک را نپیچیدم تا در Blur بفروشم. قرار بود برای همیشه “پانک” من باشد.” اعداد دقیقا برعکس میمون های من هستند. ما مجبور شدیم مقداری نقدینگی از آن قرض بگیریم، بنابراین فقط آن را بسته بندی کردیم. “

اعضای کریپتو توییتر معتقد بودند که جمع‌آورنده NFT باید «پول نقد زیادی» داشته باشد، اما رایلی با افشای این که کریپتوپانک شماره ۶۸۵ را با پول قرض‌گرفته خریده است، این شایعات را رد کرد.

«فکر نمی‌کنم خودم باید این کار را امتحان می‌کردم»، برداشت رایلی از این معماست. از سوی دیگر، کریپتو توییتر نیز سردرگمی رابط کاربری و دستورالعمل های پیچیده را عامل از دست دادن سرمایه گذاران می داند. در نتیجه، جامعه به اتفاق آرا در مورد نیاز به اصلاح فرآیندهای فرانت‌اند اکوسیستم ارزهای دیجیتال به توافق رسیدند.

مربوط: بهبود زیرساخت بازار بیت کوین NFT مرحله ای را برای رشد اکوسیستم تعیین می کند

CoinGecko گزارش می دهد که تراکنش های شستشوی NFT در ماه فوریه ۱۲۶ درصد افزایش یافته است. ۶ بازار برتر NFT – Magic Eden، OpenSea، Blur، X2Y2، CryptoPunks، LookRare. X2Y2، Blur، LooksRare – معاملات Wash برای چهارمین ماه متوالی افزایش یافت و در مجموع به ۵۸۰ میلیون دلار رسید.

حجم معاملات شستشوی NFT ژانویه ۲۰۲۲ – فوریه ۲۰۲۳.منبع: CoinGecko، Footprint Analytics

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، مشکل در تجارت شستشو ناشی از عدم وجود مقررات واضح است.

مجله: از هر ۱۰ فروش NFT، ۴ مورد جعلی است: یاد بگیرید که چگونه علائم تجارت شستشو را تشخیص دهیدنویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا