اخبار ارز دیجیتال

مایک نووگراتز از Token2049، بازار بعدی بیت کوین نیم داستان و نیمه سودمند خواهد بود.

مایک نووگراتز، مدیر عامل گلکسی دیجیتال می‌گوید: رالی بعدی بیت‌کوین به یک سیستم سریع و مقیاس‌پذیر نیاز دارد، اما جامعه هنوز آن را ایجاد نکرده است.

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال معتقد است که بازار صعودی بعدی بیت کوین (BTC) باید از نظر داستان و کاربرد بسیار متفاوت از رالی های گذشته ارزهای دیجیتال باشد.

Novogratz در طی یک پنل در رویداد ارز دیجیتال Token2049 در روز چهارشنبه پیش بینی کرد که در مقایسه با بازار صعودی قبلی، رالی بعدی بیت کوین باید کمتر بر داستان و بیشتر بر سودمندی تمرکز کند.

مدیرعامل بیت کوین در سال ۲۰۱۷ که یکی از بزرگ‌ترین رشدهای تاریخ است، می‌گوید که بازار صعودی بیت‌کوین، بیشتر در مورد داستان‌ها بود و اشاره کرد که ارز دیجیتال در کمتر از یک سال از حدود ۱۰۰۰ دلار به ۲۰۰۰۰ دلار افزایش یافت.

به گفته Novogratz، بازار صعودی سال ۲۰۱۷ بیشتر درباره داستان هایی بود که مردم به دولت ها اعتماد ندارند و خواهان حفظ حریم خصوصی و تمرکززدایی بیشتر هستند. مدیر عامل شرکت گفت: “این انقلاب هزاره ژنرال Z بود. و جهانی بود. این یک داستان قدرتمند است.”

نووگراتز گفت که یک رشد بزرگ دیگر برای بیت کوین، با عبور بیت کوین از بالاترین رقم تاریخ ۶۹۰۰۰ دلار در نوامبر ۲۰۲۱، «واقعاً» توسط همه گیری COVID-19 ایجاد شد. او پیشنهاد می‌کند که تغییرات قیمت در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ «احتمالاً ۸۰ درصد داستان و ۲۰ درصد سودمندی» است، و اشاره کرد که موارد استفاده از ابزارهای برقی برای دیجیتالی شدن در بحبوحه همه‌گیری در حال گسترش است.

مایک نووگراتز و هالیندا امین از بلومبرگ در Token2049.منبع: کوین تلگراف

نووگراتز می‌گوید: «این یک تئوری است و تمام سطوح دیگر واقعاً شروع به تسریع کار ساخت یک بلاک چین مشترک کرده‌اند که بر اساس آن شرکت‌ها می‌توانند ساخته شوند».

برخلاف بازار صعودی ارزهای دیجیتال، نووگراتز پیش‌بینی می‌کند که رالی بعدی بیت کوین باید «۵۰% داستان، ۵۰ درصد سودمندی» باشد و بیان می‌کند:

“شما می بینید که افرادی که برنامه های کاربردی می سازند، افرادی که سیستم های سریع، مقیاس پذیر و کاربرپسند می سازند، خواهند آمد.”

در طول این پنل، نووگراتز همچنین با پیش‌بینی‌های صعودی درباره «اجتناب‌ناپذیری» ارزهای دیجیتال برای موفقیت، مخاطبان را شگفت‌زده کرد.

نووگراتز گفت: “کلمه اجتناب ناپذیر زیاد به میان می آید. این حس اجتناب ناپذیر وجود دارد که ما در فضای مناسبی قرار داریم و اجتناب ناپذیر است که بیت کوین روز خود را خواهد داشت.” او گفت که معتقد است وب ۳ و توکن های غیرقابل تعویض یک راه حل خواهند بود. بخش بزرگی از فضای بازی در آینده.

مربوط: تحلیلگر بیت کوین پس از سال ۲۰۱۸ هشدار داد که «زمستان بد» ممکن است قیمت بیت کوین را به ۱۰۰۰۰ دلار برساند.

علاوه بر این، مدیرعامل گفت که بیت کوین امسال علیرغم ادامه زمستان کریپتو از سبدی از ارزهای فیات مختلف بهتر عمل کرده است. در مقایسه، حدود ۲۰ درصد بهتر از دلار است.”

همانطور که Cointelegraph قبلا گزارش داده بود، Novogratz پیش بینی های موفقی در مورد بیت کوین انجام داده است. در سال ۲۰۲۰، نووگراتز پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین سال را بالای ۲۰۰۰۰ دلار به پایان می‌رساند، اما معلوم شد که این یک کم‌گفتنی بود، با نزدیک شدن قیمت بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۰ به ۳۰،۰۰۰ دلار.

گزارش اضافی توسط اندرو فنتون.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا