اخبار ارز دیجیتال

Nexo مستر کارت ارزهای دیجیتال را برای شهروندان منطقه اقتصادی اروپا راه اندازی کرد

این کارت فقط برای شهروندان ۳۰ کشور منطقه اقتصادی اروپا در دسترس است.

پلتفرم وام‌دهی غیرمتمرکز بلغارستان Nexo یک Mastercard بدهی و اعتبار ارز دیجیتال را برای شهروندان منطقه اقتصادی اروپا (EEA) راه‌اندازی کرده است.

Nexo Card که در ۳۱ آگوست معرفی شد، به کاربران اجازه می دهد تا از طریق تراکنش های بدهی در بیش از ۱۰۰ میلیون پایانه تجاری در سراسر جهان، استیبل کوین های یورو، دلار و پوند را خرج کنند. طبق گزارشات، سالانه ۹ درصد سود به موجودی در امانت می پردازد.

از سوی دیگر، مارجین Nexo Card با استفاده از ارزهای رمزپایه اصلی مانند بیت کوین (BTC) به عنوان وثیقه، تا ۲٪ بازگشت نقدی و ۱۶٪ نرخ بهره سالانه در خطوط اعتباری استفاده شده ارائه می دهد. هر دو تراکنش بدهی و اعتباری هنگام استفاده در ترمینال، مستقیماً ارز دیجیتال کاربر را به ارز فیات تبدیل می کنند. Nexo مدعی است دارایی های تحت قیمومتش توسط Ledger و Bakkt بیمه شده است.

این شرکت همچنین گفت که Nexo Card جدید هیچ کارمزد ماهانه یا عدم فعالیت، هیچ کارمزد ارز خارجی تا ۲۰۰۰۰ یورو (۲۱۷۰۰ دلار) در ماه و محدودیت برداشت ماهیانه از دستگاه خودپرداز ۱۰۰۰۰ یورو (۱۸۰۰ دلار) ندارد. پس از گذراندن چک احراز هویت مشتری خود را بشناسید، کارت مجازی و کارت فیزیکی صادر می شود. هر دو را می توان به Apple Pay و Google Pay متصل کرد. این کارت فقط برای شهروندان ۳۰ کشور منطقه اقتصادی اروپا در دسترس است.

در اوایل سال جاری، پلیس بلغارستان به ظن نقض تحریم ها علیه روسیه و قوانین مبارزه با پولشویی، به مقر نکسو در صوفیه حمله کرد. این شرکت گفت که قصد دارد از دولت بلغارستان برای خسارات مربوط به این حادثه شکایت کند. به دلیل مشکلات با دولت محلی، Nexo خدماتی را به ساکنان بلغارستان ارائه نمی دهد.

مجله: آیا پرداخت باج افزار باید ممنوع شود؟ ایده ای جذاب اما خطرناکنویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا