اخبار ارز دیجیتال

آدرس‌های دارای برچسب Nexo، 153 میلیون دلار BTC بسته‌بندی شده را از MakerDAO برداشت می‌کنند

جامعه ارزهای دیجیتال انتخاب کرده است که برداشت وجه را به شایعات ورشکستگی Nexo با نام کیف پول مرتبط کند – Nexo: 0x8fd.

یک آدرس کیف پول رمزنگاری با برچسب NEXO 0x8fd 7758.8 بیت کوین بسته بندی شده (WBTC) (حدود 1 به ارزش 553 میلیون دلار) فروخته است که از MakerDAO خارج شده است.

در 26 سپتامبر، رگولاتورها در هشت ایالت ایالات متحده دستورات منع نکسو را به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده بدون اخطار به سرمایه گذاران ارائه کردند. علاوه بر این، تنظیم‌کننده‌های کنتاکی Nexo را به ورشکستگی متهم کرده‌اند، زیرا در صورت حذف، بدهی‌های آن از دارایی‌ها بیشتر است.

به دنبال آن، در 30 سپتامبر، محقق بلاک چین Peckshield هشدار داد که 7758.8 WBTC از MakerDAO منتقل شده است. یکی از دلایل اصلی که جامعه ارزهای دیجیتال تصمیم گرفت برداشت وجه را به شایعات ورشکستگی Nexo مرتبط کند، نام کیف پول است – Nexo: 0x8fd.

بررسی اجمالی دقیق MakerDAO.منبع: Pecshield

همانطور که در بالا نشان داده شد، مجموع ارزش قفل شده (TVL) در MakerDAO نسبت به سال گذشته 43.3 درصد کاهش یافته است و اکنون به 7.11 میلیارد دلار رسیده است.

خلاصه جزئیات معاملهمنبع: Pecshield

جزئیات تراکنش نشان می دهد که توکن های DAI به ارزش 50.1 میلیون دلار از Nexo: 0x8fd از طریق DSProxy به یک آدرس پوچ (احتمالاً آدرس نوشتن) منتقل شده است. همانطور که در تصویر بالا مشخص شد، Transaction Hash نیز انتقال 153.2 میلیون دلار در WBTC را تایید کرد.

اگرچه جامعه ارزهای دیجیتال به تقلب مشکوک است، تحقیقات بیشتر در مورد این موضوع در حال انجام است.

Nexo هنوز به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

مربوط: یکی از بنیانگذاران Nexo می گوید که از اقدامات تنظیم کننده های ایالتی شگفت زده شده است

با وجود FUD در حال انجام، Nexo به رشد تجارت خود ادامه می دهد. اخیراً، در 27 سپتامبر، Nexo سهام Hulett Bancorp، شرکت هلدینگ که مالک بانک ملی Summit با مجوز فدرال است، خریداری کرد.

این خرید به Nexo و مشتریانش اجازه می‌دهد تا حساب‌های بانکی خود را در بانک ملی سامیت باز کنند. علاوه بر این، مشتریان فردی و سازمانی Nexo مستقر در خارج از ایالات متحده به وام های دارای پشتوانه، محصولات کارت، و راه حل های امانی و نگهبانی ارائه شده از طریق Summit دسترسی خواهند داشت.نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا