اخبار ارز دیجیتال

Nexo سهامی را در بانک Chartered ایالات متحده خریداری کرد

Nexo با به دست آوردن سهام در هلدینگ مالک بانک ملی سامیت، عرضه محصولات مالی خود را در ایالات متحده گسترش خواهد داد.

پلتفرم وام دهی دارایی دیجیتال Nexo سهام یک شرکت هلدینگ را خریداری کرده است که مالک یک بانک دارای مجوز فدرال در ایالات متحده است. Nexo می‌گوید که این توانایی آن را برای ارائه خدمات به مشتریان فردی و سازمانی تقویت می‌کند.

Nexo روز سه شنبه گفت که سهامی در Hulett Bancorp، شرکت هلدینگ مالک بانک ملی Summit با مجوز فدرال، که توسط کنترلر ارز تنظیم می شود، به دست آورده است. شرایط کسب Nexo و مالکیت Hulett Bancorp فاش نشده است.

این خرید Nexo و مشتریانش را قادر می‌سازد تا حساب‌های بانکی خود را در بانک ملی سامیت باز کنند. مشتریان خرده‌فروشی و مؤسسه‌ای مستقر در Nexo در ایالات متحده به وام‌های دارای پشتوانه، محصولات کارت، راه‌حل‌های امانی و حضانت ارائه شده از طریق Summit نیز دسترسی دارند.

بانک ملی سامیت که در سال 1984 تأسیس شد، ابتدا در وایومینگ با نام بانک ملی هولت تأسیس شد. این موسسه مالی چهار مکان در مونتانا و آیداهو دارد.

به عنوان بخشی از روابط تجاری جدید، کالین متودیف، یکی از بنیانگذاران و شریک مدیریت Nexo، در هیئت مدیره بانک ملی سامیت خدمت خواهد کرد. فارست گیلمن، رئیس هیئت مدیره سامیت، گفت که Nexo به تبدیل بانک‌ها به بانک‌های فین‌تک تمام عیار کمک می‌کند.

هنگامی که از تاتیانا متدیوا، رئیس امور مالی و سرمایه گذاری شرکت Nexo در مورد روند تصاحب مالکیت Hewlett-Bancorp سؤال شد، به کوین تلگراف گفت: «این معامله نزدیک به دو سال طول کشید.» تیم افزود که «با چندین شرکت دیگر گفتگو کرده است. ” قبل از انتخاب بانک ملی سامیت به عنوان سرمایه گذاری و شریک محتاطانه، موسسه خود را در نظر بگیرید. ”

متودیوا همچنین توضیح داد که این خرید به نکسو «قابلیت‌های فین‌تک» جدیدی می‌دهد که در ایالات متحده گسترش می‌یابد.

Nexo به دنبال دستیابی به مشتریان جدید و گسترش بازارهای موجود خود در ایالات متحده از طریق قابلیت‌های جدید فین‌تک است که ممکن است در ماه‌های آینده با Summit National Bank توسعه دهیم.

Nexo خریدها را به عنوان راهی برای تقویت موقعیت خود در بازار نزولی در اولویت قرار داده است. همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، این شرکت سیتی بانک را در ماه ژوئن استخدام کرد تا به آنها در مورد چگونگی به دست آوردن شرکت های رمزنگاری در حال مبارزه مشاوره دهد. در آن زمان، این شرکت گفت که معتقد است «فضای کریپتو در شرف ورود به مرحله یکپارچگی گسترده» پس از انفجار یک پلت فرم بزرگ وام دهی است.

مربوط: مایکل بار، نایب رئیس فدرال رزرو ایالات متحده، از خط سخت در مورد ارزهای دیجیتال حمایت می کند، معاون رئیس OCC دوستانه نیست

Nexo با به دست آوردن سهام Hulett Bancorp نشان می‌دهد که امیدوار است عرضه ارزهای دیجیتال قانونی خود را گسترش دهد و کاربران جدیدی را از امور مالی سنتی جذب کند. این در حالی رخ داد که چندین ایالت علیه وام دهندگان ارزهای دیجیتال شکایت کردند که ظاهراً نتوانسته اند حساب های بهره را ثبت کنند.



نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا