اخبار ارز دیجیتال

ایالت نیویورک دستورالعملی را برای بانک هایی که به دنبال مشارکت در فعالیت های ارزهای دیجیتال هستند صادر می کند.

این ایالت که به عنوان سخت‌گیرترین تنظیم‌کننده صنعت شناخته می‌شود، دستورالعمل‌های دقیقی را برای برنامه‌های بانکی صادر کرده است. برخی از بانک های دارای مجوز ممکن است مجبور شوند عقب نشینی کنند.

وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک (DFS) در ۱۵ دسامبر دستورالعملی را برای بانک های تحت نظارتی که به دنبال فعالیت با ارزهای دیجیتال هستند، منتشر کرد. این راهنمایی که بلافاصله اجرایی شد، فرآیند درخواست را توصیف می‌کند و انواع اطلاعاتی را که وزارت مربوط می‌داند را خلاصه می‌کند تا تأییدیه آژانس را دریافت کند.

این سند ۱۱ صفحه ای در درجه اول دارای گلوله است، زیرا الزامات اطلاعاتی را در چندین دسته، مانند “طرح تجاری” و “حمایت از مصرف کننده”، و به دنبال آن یک سری چک لیست رسمی شرح می دهد.

این سند یادآوری می‌کند که تأیید ۹۰ روز قبل از انجام هر فعالیتی لازم است. برخی از فعالیت‌های ارائه‌دهندگان خدمات شخص ثالث نیز ممکن است به تأیید دولت نیاز داشته باشند.

علاوه بر این، برای مؤسساتی که قبلاً در فعالیت‌های ارزهای دیجیتال شرکت داشتند، بیانیه‌ای که به دستورالعمل پیوست شده بود به آنها دستور داد که فوراً اطلاعات تماس خود را بررسی کنند.

Adrienne A. Harris سرپرست DFS در بیانیه ای در مورد راهنمایی جدید گفت:

مهم است که تنظیم‌کننده‌ها به‌موقع و شفاف درباره تحول رویکرد نظارتی ما ارتباط برقرار کنند.»

نیویورک به عنوان یک تنظیم کننده سخت‌گیرانه برای کسب‌وکارهای رمزنگاری شناخته می‌شود و توسط شهردار نیویورک، اریک آدامز و بسیاری دیگر به دلیل سرکوب نوآوری و رشد در اقتصاد مورد انتقاد قرار گرفته است. هریس به شدت از رویکرد ایالت دفاع کرده است. در پرتو این، راهنمایی های دقیق ممکن است برای تنظیم کننده ها ارزش زیادی داشته باشد.

مرتبط: شهردار نیویورک به دنبال تعادل با تنظیم‌کننده‌ها پس از تعلیق معافیت در معدن است

نیویورک یکی از اولین ایالت‌هایی بود که مجوز فعالیت ارزهای رمزنگاری‌شده را در سال ۲۰۱۴ ارائه کرد.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا