اخبار ارز دیجیتال

قاضی نیویورک به تتر دستور می دهد تا پشتوانه USDT را مستند کند

دادگاه با درخواست شاکی مبنی بر ارائه اسناد “بدون شک مادی” در پرونده ادعایی کلاهبرداری موافقت کرد.

قاضی کاترین پولک فایرا از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک به تتر دستور داده است ثابت کند که تتر استیبل کوین همنام آن (USDT) 1:1 پشتیبانی می شود. شرکت موظف است «دفتر کل، ترازنامه، صورت سود و زیان، صورت گردش وجوه نقد، صورت سود و زیان» و سایر مدارک را به دادگاه ارائه کند.

این دستور در ۲۰ سپتامبر به عنوان بخشی از شکایتی که در سال ۲۰۱۹ آغاز شد، علنی شد. اولین شکایت یک گروه سرمایه‌گذار علیه شرکت مادر iFinex، Tether و Bitfinex ادعا می‌کند که این شرکت با انتشار تتر بدون پشتوانه، بازار ارزهای دیجیتال را دستکاری کرده است. قصد افزایش قیمت ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC).

قاضی پولک فایلا درخواست iFinex برای مسدود کردن سفارش را به این دلیل رد کرد که iFinex قبلا اسناد “کافی” را برای کمیسیون معاملات آتی کالا و دادستان کل نیویورک تهیه کرده بود. او دریافت که درخواست‌های شاکیان برای اسنادی که «بدون شک مهم هستند» به خوبی ثابت شده است، زیرا «به نظر می‌رسد با یکی از ادعاهای اصلی شاکیان مطابقت دارد».

مربوط: استیبل کوین تتر USDT با نزدیک به پروتکل فعال می شود و حضور دیفای را تقویت می کند

پیش از این، در سپتامبر ۲۰۲۱، قاضی پولک فایلا، ادعاهای شاکیان علیه iFinex را بر اساس قانون سازمان‌های تحت نفوذ و فاسد راکته و اتهامات مربوط به اخاذی یا استفاده از درآمدهای اخاذی برای سرمایه‌گذاری را رد کرد.

در فوریه ۲۰۲۱، در یک دادخواست جداگانه که با دفتر دادستان کل نیویورک حل و فصل شد، iFinex به نیویورک ۱۸.۵ میلیون دلار خسارت پرداخت، خدمات به مشتریان در ایالت را به حالت تعلیق درآورد، و ذخایر را بازپرداخت کرد. من با ارائه گزارش موافقت می کنم. این تسویه حساب پس از یک تحقیق ۲۲ ماهه در مورد اینکه آیا شرکت در تلاش برای پوشاندن ضرر است یا خیر، انجام می شود.

نویسنده: David Attlee

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا