🚨 اخبار ارز دیجیتال

کارگزار فارکس اوآندا مستقر در نیویورک خدمات تجارت رمزنگاری را در ایالات متحده راه اندازی می کند

مشارکت این کارگزار با Paxos به سرمایه گذاران مستقر در ایالات متحده این امکان را می دهد تا ارزهای رمزنگاری شده را در صرافی itBit Paxos از طریق پلت فرم تلفن همراه Oanda شناسایی کنند.

سرویس معاملاتی چند دارایی Oanda مستقر در نیویورک، سرویس معاملاتی ارزهای دیجیتال جدید را در ایالات متحده راه اندازی کرده است. این جدیدترین افزوده که با مشارکت Paxos Trust Company، ارائه‌دهنده زیرساخت بلاک چین تنظیم شده، توسعه یافته است، به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا به راحتی به ارزهای دیجیتال در کنار سبدهای فارکس موجود خود در یک محیط امن دسترسی داشته باشند. طراحی شده است.

این کارگزار گفت که این مشارکت به سرمایه گذاران مستقر در ایالات متحده اجازه می دهد تا ارزهای رمزنگاری شده را در صرافی itBit Paxos از طریق پلت فرم تلفن همراه Oanda شناسایی کنند. سرمایه‌گذاران می‌توانند حساب‌های معاملاتی باز کرده و سرمایه‌گذاری کنند و همچنین به ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) دسترسی داشته باشند. طبق گفته Oanda، کاربران از سابقه طولانی مدت این شرکت در بازارهای فارکس و مشتقات سود خواهند برد.

شریک Oanda، Paxos، یک ارائه‌دهنده زیرساخت بلاک چین است که از فناوری برای توکن‌سازی، تجارت و تسویه دارایی‌ها استفاده می‌کند. Paxos راه حل های بلاک چین سازمانی را برای شرکت هایی مانند PayPal، Interactive Brokers، Meta، Mastercard، MercadoLibre، Nubank، Bank of America، Credit Suisse و Societe Generale می سازد.

گاوین بامبری، مدیر عامل اواندا، گفت:، شراکت با Paxos به شرکت او شریک قانونی می دهد تا عرضه ارزهای دیجیتال خود را گسترش دهد.

جسیکا بستد، مدیر Oanda گفت که تصمیم برای ارائه خدمات معاملات ارزهای دیجیتال “در پاسخ به نیازهای معامله گران فعال” بوده است زیرا شرکت کنندگان بیشتری در بازار به دنبال قرار گرفتن در معرض دارایی های دیجیتال هستند. او گفت که این نشان می دهد که

مربوط: بانک موبایل N26 با Bitpanda برای راه اندازی تجارت ارزهای دیجیتال شریک می شود

Oanda که در سال ۱۹۹۶ تأسیس شد، یک پلتفرم تجارت فارکس است که ادعا می کند اولین شرکتی است که داده های نرخ ارز را به صورت رایگان از طریق اینترنت به اشتراک می گذارد و پنج سال بعد پیشگام توسعه تجارت ارز مبتنی بر وب بود.

در سال‌های اخیر، پلتفرم‌هایی که معاملات فارکس و سایر دارایی‌های سنتی را ارائه می‌کنند، پیشنهادات خود را به کریپتو گسترش داده‌اند. ما در اواسط سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شدیم تا بر اساس تقاضا سرمایه‌گذاری کنیم. یک کارگزار سابق فارکس در Jeffries Financial Group نیز یک صرافی جدید ارز دیجیتال را برای سرمایه گذاران نهادی راه اندازی کرده است.

نویسنده: Judith BannermanQuist

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا