اخبار ارز دیجیتال

به گفته CZ، مدل جدید گیم‌فای رایگان «پرخطر» است

شرکت بازی های بلاک چین مورد بحث روز دوشنبه بیش از ۲۰۰ میلیون دلار برای تقویت تجارت NFT خود جمع آوری کرد.

مدیر عامل بایننس Changpeng Zhao (CZ) گفت: انتقاد کرد ایجاد یک مدل تجاری جدید “رایگان برای داشتن” در فضای GameFi در روز سه شنبه، نوشت:

“اگر همه چیز در جهان رایگان است، چرا باید اینقدر تلاش کنیم…”

مدیر عامل بایننس توضیح می دهد که هیچ چیز کاملاً رایگان نیست و صرافی می تواند برای جفت بیت کوین و اتر کارمزد تراکنش صفر ارائه دهد زیرا از سایر جفت های معاملاتی پول به دست می آورد. او افزود که پروژه های جدیدی که ثبت نام رایگان ارائه می دهند احتمالاً در خطر بالاتری برای پذیرفتن اولیه

بار عمده انتقادات CZ استارتاپ بازی Limit Break است که در ۲۹ آگوست ۲۰۰ میلیون دلار سرمایه سرمایه گذاری کرد.

در ابتدا، جامعه برای شروع آزاد خواهد بود و مالکیت NFT ها را در اختیار خواهد داشت، که به عنوان کارخانه ای برای تولید NFT های جدید برای گیم پلی و لوازم آرایشی عمل خواهند کرد. ایده این است که چون NFT ها به صورت رایگان ارائه می شوند، بازیکنان مجبور نیستند هزینه سرمایه گذاری خود را در سریع ترین زمان ممکن جبران کنند، بنابراین می توانند مدت بیشتری در بازی بمانند و آن را بازی کنند.

رایان فو، اقتصاددان بازی در دلفی دیجیتال، گفت که Limit Breaks فقط ۱۰ درصد کارمزد تراکنش‌ها را در NFT دریافت می‌کند. در هفته های پس از انتشار NFT، تقریباً ۳۹۰۰ کلکسیون اتر معامله شده است که درآمد کتاب را به بیش از ۶۰۰۰۰۰ دلار رسانده است.

در ماه‌های اخیر، بازی‌های بلاک چین به دلیل تمرکز بر «پول‌سازی» به جای سرگرمی، با انتقاد شدید از جانب پیشکسوتان صنعت بازی مواجه شده‌اند. به عنوان مثال، استودیو Mojang، خالق Minecraft، با استناد به «قیمت‌گذاری سوداگرانه» و «ذهنیت سرمایه‌گذاری» که تجربه بازی را از بین برده است، گفت که ادغام NFT را ممنوع خواهد کرد.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا